Czy w Polsce "ważne są" dokumenty angielskie???

umowy o pracę, obowiązki pracownika i pracodawcy, czas pracy, urlop płatny i bezpłatny, urlop macierzyński i wychowawczy, związki zawodowe, zwolnienia grupowe, BHP, wynagrodzenia za pracę, zatrudnianie młodocianych.

Czy w Polsce "ważne są" dokumenty angielskie???

Postprzez dinoo » Cz, 19 maja 2005, 09:57

Witam, niedawno zostałem przyjęty do pracy. Jednak z braku doświadczenia najpierw miałem przejść 2-4 miesięczne szkolenie. Ponieważ była to firma zagraniczna zajmująca się giełdami abym mógł się szkolić musiałem podpisać jakiś wniosek w języku angielskim. I po jakimś czasie zrezygnowałem ze szkolenia ponieważ stwierdziłem że ta praca mnie nie interesuje. Mogłem zrezygnować w każej chwili szkolenia zgodnie z tym co mówił pracodawca. I teraz moje pytanie brzmi:
Czy skoro najpierw podpisałem wniosek, to czy powinieniem dostać jakiś dokument że już nie uczestniczę w szkoleniu????

Czy dokumenty w języku angielskim "są ważne" w Polsce???

Proszę o odpowiedź.
dinoo
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez Marcin » Cz, 19 maja 2005, 10:22

Czy skoro najpierw podpisałem wniosek, to czy powinieniem dostać jakiś dokument że już nie uczestniczę w szkoleniu????



Niekoniecznie, to zależy od organizatora szkolenia.

Czy dokumenty w języku angielskim "są ważne" w Polsce???


To zależy, dla jakich celów. Dla celów urzędowych powinny być przetłumaczone przez tłumacza przysięgłego na język polski.
Marcin
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez Esokal » Cz, 19 maja 2005, 10:32

Jaki był koszt "szkolenia" ?
Esokal
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00


Powrót do Prawo Pracy

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości