Czy Bank ponosi odpowiedzialność?

podatek VAT, PIT, CIT, księgowość i rachunkowość przedsiębiorstw, podatek od spadków i darowizn, podatek od czynności cywilnoprawnych, podatek od nieruchomości, opłaty skarbowe, postępowanie podatkowe, prawo celne, prawo dewizowe

Postprzez Darek » Pn, 21 lut 2005, 01:51

Zgodnie z art. 843 § 3 kpc, w pozwie powód powinien przytoczyć wszystkie zarzuty, jakie w tym czasie mógł zgłosić, pod rygorem utraty prawa korzystania z nich w dalszym postępowaniu. Rzeczą powoda jest przy tym określenie okoliczności faktycznych, w których upatruje on przyczyn pozbawienia wykonalności tytułu wykonawczego. Ocena prawna tychże faktów- jeśli zostaną ustalone zgodnie z twierdzeniami powoda- należy do sądu. Wynika to z ogólnej zasady obowiązującej w postępowaniu cywilnym, która strony obciąża powinnością przedstawienia istotnych faktów, a sąd obowiązkiem ich oceny z użyciem właściwych norm prawnych.
Darek
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez shuehos » Śr, 23 lut 2005, 07:38

Leki znajdują się na podstawie dokumentów w " depozycie sądowym" , fizycznie nadal są przechowywane przez Komornika w pomieszczeniach biurowych.





Jak dobrze rozumiem jest to nielegalne składowisko odpadów
w kancelarii komorniczej?
shuehos
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

cd

Postprzez aristo2 » Śr, 23 lut 2005, 09:29

No tak, ale jest to nie tylko przechowywanie " odpadów niebezpiecznych", ale również przechowywanie przez osobę nieuprawnioną dużej ilości leków psychotropowych.Bez nalezytegozabezpieczenia.
Tylko co mozna zrobić, człowiek staje się bezsilny, a co mówić farmaceutka?

pozdrawiam
Janek
aristo2
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez shuehos » Śr, 23 lut 2005, 09:52

Tylko co mozna zrobić, człowiek staje się bezsilny, a co mówić farmaceutka?



I jeszcze nakłaniał farmaceutkę do odbioru odpadów niebezpiecznych(farmaceutka nie ma prawa tego przyjąć),woził to nieprzystosowanym do przewozu tego typu środków samochodem(na przewóz i składowanie powinna decyzja starosty).


M.zd prokurator,inspekcja ochrony środowiska
shuehos
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

cd

Postprzez aristo2 » Śr, 23 lut 2005, 10:59

Nic z tego, nie zapominaj co napisałem powyżej.Komornik był wcześniej prokuratorem w Prokuraturze Rejonowej a następnie był w Okręgowej.

Kto z prokuratorów zechce prowadzić, a jeśli już to podejmować jakiekolwiek działania?

Czy Ty oby napewno w Polsce mieszkasz?
pozdrawiam
Janek
aristo2
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez shuehos » Śr, 23 lut 2005, 18:43


Czy Ty oby napewno w Polsce mieszkasz?
pozdrawiam





Tak,w mieście nad Białką.Nie wiem dlaczego boisz się ruszyć komornika.Materiały pokontrolne Inspekcji ochrony środowiska byłyby dobrym materiałem dowodowym w procesie.Ja w tkiej sytuacji wytoczyłbym armaty,wierz mi to skutecznie działa.
shuehos
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

cd

Postprzez aristo2 » Śr, 23 lut 2005, 18:57

Witam
Twoje wnoski są nieuzasadnine. Prokuratura umorzyła postepownie przygotowawcze w sprawie przestepstwa.

Sąd Karny do którego trafiło w końcu rozpoznanie sprawy w wyniku zażalenia stwierdził, że toczy się postępowanie cywilne i w związku z tym umarza postępowanie karne.

( w myśl zasady, jeśli doszło do szkody, Sąd Cywilny rozpozna sprawę)

Proza życia....

pozdrawiam
Janek
aristo2
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez shuehos » Śr, 23 lut 2005, 19:00

Prokuratura umorzyła postepownie przygotowawcze w sprawie przestepstwa.




Jakie było to przestępstwo(art)?
shuehos
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

cd

Postprzez aristo2 » Śr, 23 lut 2005, 19:08

Przeczytaj powyzej, przepraszam, ale o tym już pisałem.
aristo2
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez shuehos » Śr, 23 lut 2005, 19:32

Przeczytaj powyzej, przepraszam, ale o tym już pisałem.




Jeżeli dla Ciebie przestępstwa(wykroczenia) z ustawy o ochronie środowiska,a skopiowanie danych z komputera to to samo,to wybacz.
shuehos
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Prawo Podatkowe i Finansowe

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości