U.S. - zajecie konta os. i firmowego

podatek VAT, PIT, CIT, księgowość i rachunkowość przedsiębiorstw, podatek od spadków i darowizn, podatek od czynności cywilnoprawnych, podatek od nieruchomości, opłaty skarbowe, postępowanie podatkowe, prawo celne, prawo dewizowe

U.S. - zajecie konta os. i firmowego

Postprzez newjaqb » Śr, 9 lis 2005, 11:34

Witam,

Z tytulu zaleglosci podatkowych (3000zł za podatek sierpniowy placony do 20 wrzesnia) US zablokowal mi konto w banku. Najgorsze jest to ze zablokowano mi wszyyyystkie konta w danym banku. Czyli konto firmowe i subkonta walutowe do tego konta, konto sobiste... Kiedy moze US zablokowac konto, tzn. jak dlugo mozna zalegac z podatkiem? Aha, i czy jak zloze wniosek o rozlozenie tej platnosci na raty czy konto zostanie odblokowane?

Pozdrawiam
newjaqb
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez shuehos » Cz, 10 lis 2005, 22:25

tzn. jak dlugo mozna zalegac z podatkiem?



Aż do wygaśnięcia zobowiązania,a konto może być odblokowane już w poniedziałek,wszystko zależy od Ciebie.

Z tytulu zaleglosci podatkowych (3000zł za podatek sierpniowy placony do 20 wrzesnia) US zablokowal mi konto w banku


A swoją drogą to macie jakieś ambitne US-owe
Aha, i czy jak zloze wniosek o rozlozenie tej platnosci na raty czy konto zostanie odblokowane?


To zupełnie oddzielne postępowanie i trochę trwa.
shuehos
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez newjaqb » Pn, 14 lis 2005, 13:04

Witam,

Tak wiem, ze szybko US zaczal dzialac... niiiigdy jeszcze tak szybko nie zablokowali konta... No ale coz... moze jakis nowy pracownik jest i ma za duzo czasu na poczatku....

Pozdrawiam
newjaqb
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez SHUEHOS » Pn, 14 lis 2005, 18:41

Witam,

Tak wiem, ze szybko US zaczal dzialac... niiiigdy jeszcze tak szybko nie zablokowali konta... No ale coz... moze jakis nowy pracownik jest i ma za duzo czasu na poczatku....

Pozdrawiam



U mnie nigdy nie blokują?
SHUEHOS
 

Postprzez newjaqb » Wt, 15 lis 2005, 09:11

Witam,

moze to przez to, ze nie zalegales nigdy z podatkiem 3000zl :) blokowanie konta jest bezsensu bo jesli bede mial te 3000zl to bedzie zamrozone... zadnego przelewu przeciez nie zrobie... :/

Pozdrawiam
newjaqb
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez SHUEHOS » Wt, 15 lis 2005, 21:40

Witam,

moze to przez to, ze nie zalegales nigdy z podatkiem 3000zl :)



Nie będę robił wykładu o zaleganiu,a vat mam zawsze większy.

zadnego przelewu przeciez nie zrobie


Nie mozesz dogadać się z nimi?
SHUEHOS
 

Postprzez newjaqb » Śr, 16 lis 2005, 17:39

Witam,'

Chcialbym sie z nimi dogadac... Rozlozyc na raty to czy cus... dali mi czas do konca listopada, ale konta poki co nie odblokowali :/

Ehhhh.... szkoda gadac :/

Pozdrawiam
newjaqb
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez SHUEHOS » Śr, 16 lis 2005, 18:23

Chcialbym sie z nimi dogadac



U mnie kiedyś odblokowywali 5minut
SHUEHOS
 

Postprzez SHUEHOS » Śr, 16 lis 2005, 18:24

Ehhhh.... szkoda gadac



Bez konta nie obejdziesz się?
SHUEHOS
 

Postprzez newjaqb » Wt, 22 lis 2005, 14:08

na koncie leza pieniadze... bo zajeli tez konto osobiste :/ i teraz mam pewna kwote zamrozona przez to wejscie na konta...
newjaqb
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Następna strona

Powrót do Prawo Podatkowe i Finansowe

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości