Resposten24 żąda zapłaty za rejestrację co zrobić ???

podatek VAT, PIT, CIT, księgowość i rachunkowość przedsiębiorstw, podatek od spadków i darowizn, podatek od czynności cywilnoprawnych, podatek od nieruchomości, opłaty skarbowe, postępowanie podatkowe, prawo celne, prawo dewizowe

Resposten24 żąda zapłaty za rejestrację co zrobić ???

Postprzez TKS » N, 18 lut 2007, 21:20

Witam wszystkich !


Kiedyś zarejestrowałem się w niemieckim serwisie http://restposten24.de niestety nie przypuszczałem, że po zarejestrowaniu będzie trzeba zapłacić prawie 100 EURO !!! Teraz dostałem już drugi email z wiadomością:



Sehr geehrte/r Herr XXX XXX

vielen Dank, das Sie sich vor 28 Tagen bei restposten24.de registriert haben.
Leider konnten wir trotz Mahnung bisher keinen Zahlungseingang der Registrierungsgebühr feststellen.

Wir bitten Sie nun letztmalig die beiliegende Rechung bis zum 21.02.07 auszugleichen.
Wir werden Ihren Account sofort nach Zahlungseingang freischalten.

Wir haben Ihre IP-Adresse gespeichert und werden bei Nichtbegleichung
der Forderung weitere rechtlich kostenpflichtige Schritte einleiten.
Wir hoffen jedoch, das dies nicht erforderlich sein wird.

Bitte überweißen sie den offenen Rechnungsbetrag, auf die in der Rechnung angegebene Bankverbindung oder bezahlen mit PayPal hier:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?c … et=UTF%2d8

Es ist nicht möglich auf diese E-Mail zu antworten, da diese nur zum Versand von E-Mails genutzt wird.

Mit freundlichen Grüßen
Ihr restposten24.de-Team

The sender of this email, Restposten24 GmbH a E-Commerce Company, can be contacted at:
Restposten24 GmbH, Geschäftsführer Markus Filler, Karl-Ulrich-Str.14-14a, 65462 Ginsheim, Germany, Europe
Tel.: +49(0)6144/934960, Fax: +49(0)6144/934964
Erfüllungsort und Gerichtsstand Darmstadt, Handelsregisternummer HRB-Nr.54048 beim Amtsgericht Darmstadt
Š 2006 Restposten24 GmbH


Wcześniejszy email różnił się tylko terminem płatności

Po rejestracji w restposten i tak nie mogłem nic zrobić bo do pełnego korzystania z konta trzeba zapłacić, ja nie chcę korzystać i nie chcę płacić, więc tu jest moje pytanie czy ich żądnie ma jakąś podstawę prawną? Rejestracja przebiegała tak samo jak w zwykłym sklepie internetowym, gdzie trzeba było podać imię nazwisko, adres i dane firmy… Ja nie mam firmy więc jej dane są fikcyjne.


Proszę o pomoc.
TKS
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez loco » N, 18 lut 2007, 21:50

A nie czytałeś umowy, którą zaakceptowałeś przy rejestracji?
loco
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez Turkilmaz » Cz, 1 paź 2009, 18:53

Mam podobny problem. Jak z tego wybrnąć?
Turkilmaz
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez Darek » Pt, 9 paź 2009, 21:17

Mam podobny problem. Jak z tego wybrnąć?

Zapłacić i potraktować to jako opłatę za szkolenie procentujące w przyszłości.
Darek
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00


Powrót do Prawo Podatkowe i Finansowe

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości