Prokurator

wyrok sądu, odroczenie, wyrok w zawieszeniu, przerwa w wykonywaniu orzeczonej kary, kaucja,

Prokurator

Postprzez zenio909 » Cz, 28 cze 2007, 13:19

Witam!
W jaki sposób mogę zmienić prokuratora w danej sprawie?Ponieważ zachodzi podejrzenie o stronniczość . Gdy składam wniosek do Szefa ,to on nie uwzględnia tego.Prokurator tak sie wyraża:
-"jak nie odpowiada to zatrzymamy i dowieziemy "
Co muszę zrobić w takim przypadku? Proszę o szybką odpowiedż.
zenio909
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez Dredd » Cz, 28 cze 2007, 16:04

Witam!
W jaki sposób mogę zmienić prokuratora w danej sprawie?Ponieważ zachodzi podejrzenie o stronniczość . Gdy składam wniosek do Szefa ,to on nie uwzględnia tego.Prokurator tak sie wyraża:
-"jak nie odpowiada to zatrzymamy i dowieziemy "
Co muszę zrobić w takim przypadku? Proszę o szybką odpowiedż.


A brałaś pod uwagę wersję, że prokurator może mieć rację? ;)

A poważniej mówiąc, proszę o wypowiedzi pełniejszymi zdaniami, bo z takich lakonicznych stwierdzeń, w których mniej więcej co drugie zdanie dotyczy czegoś innego niż poprzednie dwa, trudno się zorientować o co dokładnie Ci chodzi.
Dredd
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez zenio909 » Cz, 28 cze 2007, 18:47

Chodzi o zmiane prokuraratora i taki złożyłem wniosek do Szefa Prokuratury,ale on tego nie uwzględnił.Co mam zrobic?
Wcześniej dałem jeden przykład z zachowań Prokuratora.Co mam zrobić ,aby zmienić go?
zenio909
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez Darek » N, 1 lip 2007, 13:24

Widocznie nie ma podstaw do wyłączenia prokuratora więc musisz się "zaprzyjaźnić" z tym, który jest, np. grzecznie idąc na przesłuchanie. ;)
Darek
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez Prokurator » N, 8 lip 2007, 23:12

Następnym razem zastanowisz się 44 razy przed wysłaniem listu do prokuratury po obejrzeniu ministra Ziobry w TV. ;)
Prokurator
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00


Powrót do Prawo Karne Wykonawcze

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości