pozwanie prezydenta

interpretacja konstytucji, zasady naczelne RP, prawa i obowiązki obywateli

Postprzez shuehos » So, 23 cze 2007, 22:04





a moze wolisz NIŻ w niszy siedziec na grzedzie i z kaczkami wysiedziec jeszcze jednego kaczorka? No i zapachnialo Rydzykiem:(




to wolisz jak sld wchodziło do Europy na kolanach,tak jak do rwpg
shuehos
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez taganka » So, 23 cze 2007, 22:15

to wolisz jak sld wchodziło do Europy na kolanach,tak jak do rwpg[/quote]

To wciąż nie jest odpowiedz na moje pytanie, a ja mam dosc opetanych zemsta nawiedzonych pajacykow i osmieszania mojego kraju przez dwoch chorych na wladze malutkich ludzi, ktorzy tak jak Ty na proste pytania odpowiadaja agresja i to by bylo na tyle naszej pogaduchy
taganka
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez kier_as » So, 23 cze 2007, 23:37

Fakt. To typowe dla pis-owcow. Na każdy zarzut odpowiedz jest w jednym stylu: "a oni (SLD, PO ) są jeszcze gorsi". Nigdy jakiegos tlumaczenia, przeproszenia itd. Powiedziec PIS-owi że ukradł odpowiedz zawsze brzmi : ale SLD ukradło wiecej, ale PO ukradło szybciej. Ehhhh
kier_as
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez taganka » So, 23 cze 2007, 23:44

Fakt. To typowe dla pis-owcow. Na każdy zarzut odpowiedz jest w jednym stylu: "a oni (SLD, PO ) są jeszcze gorsi". Nigdy jakiegos tlumaczenia, przeproszenia itd. Powiedziec PIS-owi że ukradł odpowiedz zawsze brzmi : ale SLD ukradło wiecej, ale PO ukradło szybciej. Ehhhh



dobre:) gratki celnego ehh_:p
taganka
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez shuehos » N, 24 cze 2007, 18:05

Fakt. To typowe dla pis-owcow.



Jak narazie to widzę silną mobilizację,po stronie lewicy.Jeżeli
ktoś pobawiłby się w statystykę wyniki mogą być ciekawe.Jeszcze raz nie wygrają wyborów przypadnie im ranga,lpr,psl, itp

Ty na proste pytania odpowiadaja agresja


a w swoim zachowaniu nie widzisz agresii,masz komuś zazłe
że mu się sld/pzpr nie podoba,za ich rządów odczułem największy spadek obrotów w firmie,terez odczuwam ich systematyczny wzrost
shuehos
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez shuehos » N, 24 cze 2007, 18:05

Fakt. To typowe dla pis-owcow.



Jak narazie to widzę silną mobilizację,po stronie lewicy.Jeżeli
ktoś pobawiłby się w statystykę wyniki mogą być ciekawe.Jeszcze raz nie wygrają wyborów przypadnie im ranga,lpr,psl, itp

Ty na proste pytania odpowiadaja agresja


a w swoim zachowaniu nie widzisz agresii,masz komuś zazłe
że mu się sld/pzpr nie podoba,za ich rządów odczułem największy spadek obrotów w firmie,terez odczuwam ich systematyczny wzrost
shuehos
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez taganka » N, 24 cze 2007, 18:39

a w swoim zachowaniu nie widzisz agresii,masz komuś zazłe
że mu się sld/pzpr nie podoba,za ich rządów odczułem największy spadek obrotów w firmie,terez odczuwam ich systematyczny wzrost[/quote]

Masz prawo do wlasnych wyborow. Denerwuja mnie Twoje argumenty ( a w Kwach to czy tamto, a nie ma mgr, a Katyn itd ) przeciez ja nie wyciagam np orjetacji seksualnej Jaroslawa K. a to ze mnie osmieszaja na calym swiecie to moje odczucie. Jasne?
taganka
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez shuehos » Pn, 25 cze 2007, 00:47


( a w Kwach to czy tamto, a nie ma mgr, a Katyn itd )


czy coś skłamałem?



poczytaj na onecie co piszą internauci o Twoich przy okazji wypowiedzi Olejniczaka w sprawie składki rentowej to chyba mówi wszystko
shuehos
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez taganka » Pn, 25 cze 2007, 19:15

A skad wiesz kim sa "ci moi " Co mnie obchodzi Olejniczak? nie o nim pisalam...moich pogladow politycznych nie deklarowalam:)
taganka
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez shuehos » Wt, 26 cze 2007, 20:47

moich pogladow politycznych nie deklarowalam:)



Czyżby,ale popierasz nieudacznictwo
shuehos
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Prawo Konstytucyjne

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron