Żądanie zwrotu zaliczki?

dział poświęcony stosunkom cywilnoprawnym pomiędzy osobami fizycznymi i osobami prawnymi

Żądanie zwrotu zaliczki?

Postprzez jastyn » Cz, 26 sty 2012, 23:54

witam
proszę o pomoc nie wiem co robić chce wynająć zespól muzyczny, który podchodzi do sprawy trochę lekceważąc ponieważ dzieli nas 250km wszystko załatwiamy przez telefon, przez maila i pocztę. w zeszłym tygodniu w piątek otrzymałam maila;
Witam Serdecznie ,
Bardzo dziękuje za zainteresowanie się naszą ofertą muzyczną. .
Wracając do szczegółów i formalności związanych z Państwa uroczystością.
W celu rezerwacji i podpisania umowy .
Proszę o przesłanie wszystkich danych :
Proszę również o dokonanie wpłaty zadatku w kwocie 500 zl na konto Firmy
Dane do przelewu :
Po zatwierdzeniu płatności termin zostanie zajęty , zostaną przesłane umowy do podpisania na podany adres w terminie do 3 dni
pieniążki przelałam jeszcze tego samego dnia wieczorem.przelew dotarł w poniedziałek, otrzymałam od tego pana maila
Witam Serdecznie ,
Przelew został zaksięgowany .
W ciągu trzech dni otrzymacie Państwo umowę do podpisania i odesłania na adres Nadawcy .

dzisiaj jest czwartek a umowy do tej pory nie otrzymałam. Wiec zadzwoniłam do lidera zespołu z zapytaniem dlaczego jeszcze nie otrzymałam umowy skoro pieniążki dotarły w poniedziałek, a on na to ze mu się nie opłacało z jena umową do urzędu poczty iść i przesyłkę nadal dopiero w środę. Co wy na to??? czy mam szanse odzyskać jeszcze całość zaliczki skoro nie podpisaliśmy umowy??
jastyn
 
Posty: 1
Dołączył(a): Cz, 26 sty 2012, 23:53

Powrót do Prawo Cywilne

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości