zadłużenie za mieszkania po matce

dział poświęcony stosunkom cywilnoprawnym pomiędzy osobami fizycznymi i osobami prawnymi

zadłużenie za mieszkania po matce

Postprzez problem » Cz, 15 gru 2011, 20:43

Opiszę trochę sytuację i bardzo prosze o poradę.
W chwili obecnej otrzymałam pismo o zajęciu mojej wypłaty przez komornika.
Dleczego u Nas w POlsce tak jest że dzieci muszą odpowiadać za długi swoich rodziców??Moja mam nie płaciła za mieszkanie w czasei w którym ja byłam w Liceum,później na studiach,czy w tej sytuacji będąc wtedy bez pracy pobierając tylko rentę rodzinna ja też muszę za to odpowiadać???Nie mając o tym pojęcia że mieszkanie jest nie płacone??Jestem osobą która zawsze płaci swoje zobowiązania i szczerze mówiąc trochę się załamałam obecną sytuacją.Chciałabym się dowiedzieć czy mopgę się odwoływać i jak to zrobić aby ten dług anulować ponieważ uważam że nastąpił on nie z mojej winy.Dlaczego ja mam za niego odpowiadać???Przecież tak nie może być!!!Czy mogę się odwołać w Polsce czy ewentualnie pisać pismo poza granicami????Bardzo proszę o skuteczną podpowiedź.
problem
 
Posty: 2
Dołączył(a): Cz, 15 gru 2011, 20:36

zadłużenie za mieszkania po matce

Postprzez problem » Cz, 15 gru 2011, 20:48

Mam jeszcze pytanie czy gdyby moja mama zobowiązała się np do spłaty długu lub ewentualnie wzięła cała winę tylko na siebie to czy by to pomogło????Bardzo mi zalezy na anulowaniu tego długu...nie chcę za niego odpowiadać bo to naprawdę nie moja wina!!!
problem
 
Posty: 2
Dołączył(a): Cz, 15 gru 2011, 20:36


Powrót do Prawo Cywilne

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość