art 107 kw

zajęcie nieruchomości, przedawnienie spłaty, licytacje komornicze, sądowe wezwanie do zapłaty, egzekucja komornicza, windykacja należności, BIK, odzyskanie pożyczki.

art 107 kw

Postprzez Anik_79 » Wt, 13 maja 2008, 20:55

Mam następujące pytanie: niedawno byłam nękana telefonami przez pewną osobę i zgłosiłam to na policję, po 5 miesiącach przyszło mi pismo z policji, że sprawa została skierowane do Sądu Rejonowego w Białymstoku, ja mieszkam w Katowicach i zastanawiam się czy będę musiała jechać do Białegostoku na jakoś rozprawę czy mogę to jakoś załatwić inaczej na miejscu????
Anik_79
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez Darek » Śr, 14 maja 2008, 15:02

Jeżeli sprawa zostanie skierowana na rozprawę, to przypuszczalnie zmuszona będziesz stawić się na niej osobiście w charakterze świadka. Koszty podróży publicznymi środkami komunikacji Sąd Ci zwróci na żądanie.
Darek
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

dzięjuję za odpowiedź

Postprzez Anik_79 » Śr, 14 maja 2008, 16:55

Tego się obawiałam, że będę musiała tam się wybrać:(, no cóż za głupotę trzeba płacić, jeszcze raz bardzo dziękuję za odpowiedź.
Anik_79
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez pinkiboy » Śr, 21 maja 2008, 16:50

Wcale nie! Proszę zwrócic się do Sądu, gdzie ma zostac przeprowadzone postępowanie, a Sąd ten zapewne z chęcią wyznaczy do ewentulanego przesłuchania Pani kogos w Sądzie właściwym dl aPani miejsca zamieszkania.
pinkiboy
 
Posty: 3
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00
Lokalizacja: Polska


Powrót do Windykacja - Komornik

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości