Postępowanie w sprawie o znęcanie

odszkodowanie, zwrot towarów, reklamacja, Rzecznik Praw Konsumenta, Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów (UOKiK)

Postępowanie w sprawie o znęcanie

Postprzez pinkiboy » Pt, 30 lis 2007, 21:05

Jak wiadomo w sprawach rodzinnych (o znęcanie) często jedynymi świadkami są "cztery ściany", czasem dziecko. Jak sądzicie jakie wnioski dowodowe można złożyć aby postępowanie takie zakończyło sie pomyślnie dla pokrzywdzonej???
pinkiboy
 
Posty: 3
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00
Lokalizacja: Polska

Postprzez kier_as » So, 1 gru 2007, 22:10

Obdukcje, zeznania dziecka, zeznania sasiadow, ewentualnie (dowod mniejszej wagi) zeznania osob znajacych sprawe z relacji poszkodowanej zaraz po zdarzeniu. No i oczywiscie Policja jesli interweniowala
kier_as
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

brawo

Postprzez pinkiboy » N, 2 gru 2007, 12:50

Dzięki, chociaż nic odkrywczego nie napisałeś.
pinkiboy
 
Posty: 3
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00
Lokalizacja: Polska

Postprzez kier_as » N, 2 gru 2007, 14:59

To teraz coś odkrywczego.
Zdjecia z ukrytej kamery:)
kier_as
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Hehehe

Postprzez pinkiboy » N, 2 gru 2007, 20:25

Zazwyczaj w ogóle się nie denerwuję, bo biorę silne leki :)) Ale tacy kolsesie mnie drażnią. Nie chcąc wszczynać awantury, uprzejmie informuję, że traktuję to forum jako formę konsultacji, źródło świeżych pomysłów i mało mnie śmieszą Twoje uwagi. Może zapisz się do kółka gospodyń wiejskich, tam zabłyśniesz. To chyba jest forum prawne? Posiadanie kilku kodeksów i łącza internetowego to nie wszystko gamoniu
pinkiboy
 
Posty: 3
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00
Lokalizacja: Polska

Postprzez kier_as » Pn, 3 gru 2007, 21:12

Sadzac po niektorych Twoich pytaniach, domniemywam ze ty jeszcze kodeksu nie nabyles
kier_as
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez laporteki » Cz, 6 gru 2007, 12:41

Pinkboy, nie znam szczegółów ale dowód w postaci nagrania z ukrytej kamery to mocny dowód na winę oskarżonego. Wygrałam sprawę w sądzie gdzie jednym z ważniejszych dowodów było nagranie na dyktafonie, więc sugestia kier_asa może być warta uwagi.
laporteki
 

Dzięki

Postprzez pinkiboy » Pt, 7 gru 2007, 18:19

Kier_as - kończe z Toba dyskusję, w realu moglibysmy sobie pogadac. Pozdrawiam Cię goraco. A moje pytania? Myślałem,że ktoś twórczo się rozwinie i może coś ciekawego wymyśli. Co do nagrań, to prawda. Codziennie kogos rozwodzę albo prowadzę inne sprawy i takie dowody uzyskane w odpowiedni sposob moga być nieocenione.
pinkiboy
 
Posty: 3
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00
Lokalizacja: Polska


Powrót do Prawa Konsumenta

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości