zarządca wspólnoty mieszkaniowej

hipoteka, spółdzielnie mieszkaniowe, lokale komunalne, lokatorzy, właściciele, wynajem nieruchomości, zakup nieruchomości, zameldowanie, użytkowanie wieczyste, czynsz, księgi wieczyste, zasiedzenie, działki budowlane a grunty rolne.

zarządca wspólnoty mieszkaniowej

Postprzez kajmany » Wt, 28 sie 2007, 09:33

Moi drodzy. Ja znowu z wartością przedmiotu zaskarżenia-tym razem przy zażaleniu w postępowaniu dotyczącym ustanowienia zarządcy przymusowego dla wspólnoty mieszkaniowej...pomóżcie.
kajmany
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

POPRAWKA

Postprzez kajmany » Wt, 28 sie 2007, 10:06

chodzi o zażalenie na postanowienie incydentalne wydane w w/w postępowaniu o odmowie wezwania do wzięcia udziału w sprawie osoby zainteresowanej.przepraszam, ale to wina nadmiaru pracy i skakania po sprawach
kajmany
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez kajmany » Śr, 29 sie 2007, 22:04

w sądzie życzliwi ludkowie wyjaśnili mi że wartość przedmiotu sporu w takiej sprawie to 1.500 zl, choć gorzej bylo z podaniem źródla owej wiedzy.a wpis oczywiście 30 zl.
kajmany
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez Darek » Śr, 29 sie 2007, 22:19

w sądzie życzliwi ludkowie wyjaśnili mi że wartość przedmiotu sporu w takiej sprawie to 1.500 zl, choć gorzej bylo z podaniem źródla owej wiedzy.

Nie jestem pewny, czy w takim (incydentalnym) zażaleniu w ogóle niewskazanie wpz jest brakiem formalnym.
a wpis oczywiście 30 zl.

Wpis?
Darek
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez kajmany » So, 1 wrz 2007, 22:25

tzn. oplata, wciaz zyje starą nomenklaturą...Wydaje mi sie ze brak wskazania w.p.z. jest jednak brakiem wobec art. 126/1 w zw. z art. 13 p. 2 k.p.c.
kajmany
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00


Powrót do Prawo Budowlane i Nieruchomości

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość