przejęcie całkowitej opieki nad dzieckiem

rozwód, separacja, podział majątku, renta rodzinna, ustalenie ojcostwa, opieka, kuratela

przejęcie całkowitej opieki nad dzieckiem

Postprzez lilitka » Pn, 26 lut 2007, 10:07

mój syn ma dziecko z nieformalnego związku. matka dziecka jest nieodpowiedzialna, zostawia dziecko pod opieką przypadkowych osób, przy czym utrudnia kontakty dziecka z ojcem.w jej domu na porządku dziennym są awantury, alkohol,i wizyty policji. czy mój syn ma szansę przejąć opiekę nad córką. dodam , że oboje jeszcze się uczą,a syn może liczyć na wsparcie moje i całej rodziny
lilitka
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

walka o dziecko

Postprzez sylwian44 » Pn, 26 lut 2007, 14:39

mOZE SMIALO WYSTAPIC Z TYM DO SADU ..ale zanim to zrobi musi najlepiej znalesc swiadka takiego zajscia...zebrac wyciagi z policji takowych wizyt poprostu musi udowodnic przed sadem ze matka jest nie odpowiedzialna.
Niestety nasze prawo w tej kwestii chroni matki jakie by nie byly , wystarczy ze mamusia naplacze jaka to ona pokrzywdzona i dostaje wszystko, nie wiem ale w takim przypadku bylby potrzebny tez test na ojcostwo aby potwierdzic ze syn jest ojcem.
Jest troche z tym zachodu ale przy dobrych dowodach jest szansa.
Pozdrawiam
sylwian44
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez lilitka » Pn, 26 lut 2007, 16:54

dziękuję za wsparcie. nawiasem mówiąc dziecko ma nazwisko ojca, więc test może nie będzie konieczny
lilitka
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00


Powrót do Prawo Rodzinne i Opiekuńcze

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość