znieważenie sędziego w necie a badania psychiatryczne

świadczenie usług drogą elektroniczną, mp3, aukcje internetowe, e-usługi, podpis elektroniczny.

znieważenie sędziego w necie a badania psychiatryczne

Postprzez redaktor_afery_prawa » Wt, 26 gru 2006, 19:05

Zostałem oskarżony przez prokuratora z Art. 226. [Znieważenie funkcjonariusza] § 1 (chodzi o sędziów). Ten zarzut prokuratura nawet nie uzasadniła - w aktach jest tylko wydruk publikacji i zamiast badać poruszoną sprawę oszustwa sędziów prokurator zawnioskował o powołaniu biegłych psychiatrów celem przebadania mnie. Znając "numer na wariata" odmówiłem badań. Pomimo tego biegli (których odwiedziłem osobno zawiadamiając ich tylko że jestem i nie zgadzam się na badania - mam nagrane rozmowy) wystawili mi typową opinię: jednorazowym badaniem nie jesteśmy w stanie wydać opinii, wnioskujemy o przeprowadzenie badań w warunkach obserwacji w zakładzie psychiatrycznym...
Logiczne że takie postępowanie prokuratorskie zaskarżyłem, a lekarzy oskarżyłem o przestępstwo z art.233 kk. Teraz mają być przesłuchiwani jako świadkowie. Wiadomo, że prokurator i sędzia będzie ich bronił.
Jak powinienem ich atakować tj. o co pytać żeby udowodnić ze popełnili przestępstwo, a ta ich niby opinia nie spełnia warunków koniecznych opinii psychiatrycznej?
Pozdrawiam
walczący z wilkami :-)
redaktor_afery_prawa
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez Dredd » Wt, 26 gru 2006, 23:24

wystawili mi typową opinię: jednorazowym badaniem nie jesteśmy w stanie wydać opinii, wnioskujemy o przeprowadzenie badań w warunkach obserwacji w zakładzie psychiatrycznym...


Być może dlatego nie byli w stanie wydać opini po badaniu jednorazowym bo odmówiłeś "współpracy" czyli poddania się temu badaniu. Wydaje się zrozumiałe, że w takiej sytuacji biegli nie byli w stanie wydać opinii.

lekarzy oskarżyłem o przestępstwo z art.233 kk.


Czy dobrze rozumiem, że Twoim zdaniem złożyli oni fałszywe zeznania? A czy byli przesłuchiwani przez uprawniony organ?

Jak powinienem ich atakować tj. o co pytać żeby udowodnić ze popełnili przestępstwo, a ta ich niby opinia nie spełnia warunków koniecznych opinii psychiatrycznej?


To oni wydali opinię czy nie? Z tego co piszesz to wynika raczej, że jedynie stwierdzili, iż nie są w stanie wydać opinii, a to niekoniecznie jest równoznaczne z wydaniem opinii.
Dredd
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez redaktor_afery_prawa » Śr, 27 gru 2006, 14:19

niestety, swoje pismo biegli nazwali "opinią" chociaż na pewno nie spełnia warunków takiego pisma.
Ich opinia, moje dywagacje w sprawie na stronie: http://www.aferyprawa.com/index2.php?p= ... dy&id=1186
redaktor_afery_prawa
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez Sponsor » Cz, 28 gru 2006, 13:56

Pewnie właśnie trwa sprawa :)
"Rozprawę poprowadzi najładniejsza sędzi sanocka - Aldona Helińska :-)
Czy uroda idzie w parze z inteligencją i wiedzą? - już niedługo sprawdzimy." :D
Będę zaglądał w oczekiwaniu na fotę ;)
Sponsor
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

jasne

Postprzez redaktor_afery_prawa » Cz, 28 gru 2006, 19:17

wiem co poczujesz, jak długowłosa i długonoga szczupła sędzi w białych spodniach i białych stringach które niewiele zakrywają przejdzie obok ciebie - wiecej takich w sądzie :-)
logiczne, że sprawę trzeba przynajmniej z rok przeciagać... naprawdę jest na co popatrzeć, zdjęcie może w lecie opublikuję, teraz chodzi w obcisłych 3/4 spodniach, ale to też bajer :p
redaktor_afery_prawa
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez Sponsor » Pt, 29 gru 2006, 03:58

To by tłumaczyło cel używania ponurej togi ;)
Sponsor
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez redaktor_afery_prawa » So, 30 gru 2006, 12:04

To tłumaczy wiele nieetycznych postępowań sędziów. Stwierdzono np. że skonfliktowany urzędnik (żona nie dała;( ) często wyżywa się na swych ofiarach - czyli stronach w sprawach. W domu baba decyduje, ale na sali sądowej to on jest bogiem i swoje sflustrowanie przenosi do pracy. To taki jeden drobny element który decyduje o sugestywnym wyroku i błędach prawnych.
redaktor_afery_prawa
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez loco » So, 30 gru 2006, 14:54

Moja rada z serca płynąca - daj się jednak wszechstronnie przebadać.
Pzdr.
loco
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00


Powrót do Prawo dot. Internetu, społeczeństwa informacyjnego, nowych technologii

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron