EKSMISJA-POMOCY !!!!!!!!!!!!

zajęcie nieruchomości, przedawnienie spłaty, licytacje komornicze, sądowe wezwanie do zapłaty, egzekucja komornicza, windykacja należności, BIK, odzyskanie pożyczki.

EKSMISJA-POMOCY !!!!!!!!!!!!

Postprzez krzysztof-w » N, 29 paź 2006, 11:58

WITAM.
MOJA SYTUACJA PRZEDSTAWIA SIE NASTĘPUJĽCO:
MAM NAKAZ SĽDOWY ZDANIA MIESZKANIA DO 31.12.2006
SĽD OKREŒLIŁ TO TERMINEM STOSOWNYM PO MOJEJ APELECJI.JESTEM CZŁONKIEM SPÓŁDZIELNI MIESZKANIOWEJ .PŁACĘ ZA MIESZKANIE NAKAZEM KOMORNICZYM.MOJA ŻONE MIAŁA DAĆ SPŁATĘ ZA TO MIESZKANIE NIE WYKONAŁA I NIE WYKONA.MIESZKANIE STRACIŁEM PONIEWAŻ NASTĽPIŁA CESJA KSIĽŻECZKI MIESZKANIOWEJ BRATA NA RZECZ SIOSTRY MOJEJ BYŁEJ ZONY OCZYM NIE WIEDZIAŁEM.W1989 ROKU NIE WOLNO BTŁO MIEĆ 2-UCH MIESZKAŃ ,ZE SWOJEGO MUSIAŁEM ZREZYGNOWAĆ.W CHWILI OBECNEJ CHCĘ WIEDZIEĆ W JAKI SPOSÓB MOJA BYŁA ŻONA MOŻE POZBYĆ SIĘ MNIE Z TEGO MIESZKANIA.CZY W PODANY TERMINIE PRZEZ SĽD MOGĘ ZOSTAĆ USUNIĘTY NA ULICĘ.
POZDRAWIAM.
KRZYSZTOF
krzysztof-w
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez Darek » N, 29 paź 2006, 13:21

Po podanym terminie możesz zostać usuniety przez komornika na wniosek wierzyciela. Do 31 grudnia 2006 nic Ci nie "grozi".
Darek
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

eksmisja pomocy

Postprzez krzysztof-w » Śr, 1 lis 2006, 11:22

Po podanym terminie możesz zostać usuniety przez komornika na wniosek wierzyciela. Do 31 grudnia 2006 nic Ci nie "grozi".
Dziekuje za odpowiedź.O tym wiem.Czy nie chroni mnie prawo spółdzielczei ustawa Kwaśniewskiego która zabrania eksmisji na ulicęnawet w okresie letnim
Pozdrawiam.
Krzysztof W.
krzysztof-w
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00


Powrót do Windykacja - Komornik

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość