dlug

zajęcie nieruchomości, przedawnienie spłaty, licytacje komornicze, sądowe wezwanie do zapłaty, egzekucja komornicza, windykacja należności, BIK, odzyskanie pożyczki.

dlug

Postprzez tomasz2 » Pt, 9 cze 2006, 10:54

maz ma dlug wobec firmy ktorej nie wyplacil pieniedzy za prace ,podali go do sadu i dostali klauzule wykonalnosci poniewaz nie ma mozliwosc sciagnac z meza dlugu podali mnie do sadu po to zeby otrzymac na mnie klauzule ,sad wydal wyrok o zaplate z ograniczeniem jej odpowiedzialnosci do majatku objetego ustawowa wspolnoscia majatkowa komornik chce wejsc na moja emeryture co moge zrobic zeby to sie nie stalo
tomasz2
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez kevin » Pt, 9 cze 2006, 11:01

i tu problem, bo kro chroni tylko wierzytelność z wynagrodzenia z tytułu innej działalności zarobkowej. Choć wiem, że się przyjmuje, że wierzytelność z emerytury stanowi majątek osobisty małżonka (w przedmiotowej sprawie winien być wolny od zajęć), nie jest to jednak pogląd powszechny - chyba, że coś przeoczyłem na tle zmian w prawie?
kevin
 

dlug

Postprzez tomasz2 » Pt, 9 cze 2006, 11:07

dzieki za szybka odpowiedz ale moze ktos zna jakies przepisy na ktore moge sie powolac
tomasz2
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00


Powrót do Windykacja - Komornik

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości