Brak adresu zameldowania i do korespondencji

hipoteka, spółdzielnie mieszkaniowe, lokale komunalne, lokatorzy, właściciele, wynajem nieruchomości, zakup nieruchomości, zameldowanie, użytkowanie wieczyste, czynsz, księgi wieczyste, zasiedzenie, działki budowlane a grunty rolne.

Brak adresu zameldowania i do korespondencji

Postprzez TomaszL » Wt, 19 lip 2005, 09:58

1. Czy Sąd może mnie zmuszać do założenia skrytki pocztowej? Mam sprawę cywilną i po przeprowadzce okazało się że mieszkanie które wynajmuję nie ma jeszcze nadanej nazwy ulicy ani nr budynku- więc nie mam jak podać adresu korespondencyjnego. 2. Druga strona sprawy odgraża się że naśle na mnie prokuratora i policję w celu ustalenia adresu. Czy wiadomo jak to przebiega i czy przed zakończeniem sprawy w Sądzie policja się za to bylaby skłonna zabrać?
Dziękuję za zainteresowanie i odpowiedz.
Tomasz L.
TomaszL
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez Pawel78 » Wt, 19 lip 2005, 13:49

Odgrażać się to się może. Policja i prokurator mają inne problemy, niż ustalanie Twojego adresu na potrzeby sprawy cywilnej.
Dla Ciebie korzystniej będzie jednak jakiś adres podać, bo w przeciwnym wypadku sąd zastosuje zastępczy tryb doręczeń w trybie art. 136 kpc. , zostawi w aktach ze skutkiem doreczenia
Pawel78
 


Powrót do Prawo Budowlane i Nieruchomości

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości