premia gwarancyjna - cesja

rozwód, separacja, podział majątku, renta rodzinna, ustalenie ojcostwa, opieka, kuratela

premia gwarancyjna - cesja

Postprzez styku » Śr, 22 cze 2005, 18:58

CZy ktos moze mi powiedziec, ktore zapisy dotyczace cesji premii gwarancyjnej zakazują dokonania jej na inne osoby niż bliskie?

Z góry dzieki!
styku
 

Postprzez Esokal » Cz, 23 cze 2005, 16:33

CZy ktos moze mi powiedziec, ktore zapisy dotyczace cesji premii gwarancyjnej zakazują dokonania jej na inne osoby niż bliskie?


Pko Bp informuje iż:

"Cesję książeczek mieszkaniowych i ograniczenia przewiduje załącznik do zarządzenia nr B/1/VIII/84 prezesa NBP z 24 lutego 1984 r. - Postanowienia dla właścicieli oszczędnościowych książeczek mieszkaniowych wystawionych przez PKO po 1 stycznia 1983 r."


Niestety nie znalazłem.
Esokal
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez styku » So, 25 cze 2005, 10:23

CZy ktos moze mi powiedziec, ktore zapisy dotyczace cesji premii gwarancyjnej zakazują dokonania jej na inne osoby niż bliskie?


Pko Bp informuje iż:

"Cesję książeczek mieszkaniowych i ograniczenia przewiduje załącznik do zarządzenia nr B/1/VIII/84 prezesa NBP z 24 lutego 1984 r. - Postanowienia dla właścicieli oszczędnościowych książeczek mieszkaniowych wystawionych przez PKO po 1 stycznia 1983 r."


Niestety nie znalazłem.


tez dotarlem, ale zarządzenie nie znalazlem, tylko sie zastanawiam jak zarzadzenie Prezesa moze cos zabronic, przeciez nie jest zrodlem prawa.
styku
 


Powrót do Prawo Rodzinne i Opiekuńcze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości