Przesada

umowy o pracę, obowiązki pracownika i pracodawcy, czas pracy, urlop płatny i bezpłatny, urlop macierzyński i wychowawczy, związki zawodowe, zwolnienia grupowe, BHP, wynagrodzenia za pracę, zatrudnianie młodocianych.

Przesada

Postprzez Andrew » So, 18 gru 2004, 22:43

4719 odpowiedzi...Jaki procent z tego to odpowiedzi na temat ? Mogę uzyskać taką odpowiedź? Pan chyba jest polonistą i pomylił fora...Czy jest jakaś kompetentna osoba na tym portalu? Proszę o odpowiedzi inne osoby znające się chociaż trochę na prawie ,a nie tylko na pisowni.Panie Marcinie ja wiem .że zmiana tematu to jest jakieś wyjście ,ale chyba lepiej szczerze napisać: niewiem lub najlepiej nic niepisać.
Andrew
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez shuehos » So, 18 gru 2004, 22:49

4719 odpowiedzi...Jaki procent z tego to odpowiedzi na temat ?


Ja nigdy nie lubię wypowiedzi tzw.na temat.One nic ciekawego nie wnoszą.

Proszę o odpowiedzi inne osoby znające się chociaż trochę na prawie


Ja tu jestem "elektrykiem",ale wiedzięć to czego się nie wie to jest coś.

niewiem lub najlepiej nic niepisać.


Nie wiem na jakiej podstawie chcesz tworzyć prawo na tym forum.
shuehos
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez Andrew » So, 18 gru 2004, 23:10

Nie chodzi mi o tworzenie prawa tylko o konkretne wypowiedzi związane z problemem ,a nie wytykanie np. błędów ortograficznych przez osoby nieznające odpowiedzi na zadane pytanie.
Andrew
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez loco » So, 18 gru 2004, 23:15

Panie Marcinie ja wiem .że zmiana tematu to jest jakieś wyjście ,ale chyba lepiej szczerze napisać: niewiem lub najlepiej nic niepisać.


A może podaj jeszcze alternatywną wersję dla tych, którzy znają język polski :-)
Pzdr.
loco
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez Marcin » N, 19 gru 2004, 00:42

.Czy jest jakaś kompetentna osoba na tym portalu? Proszę o odpowiedzi inne osoby znające się chociaż trochę na prawie


Ale po co Tobie takie odpowiedzi, skoro Ty najlepiej wiesz: złodziej, bezprawie, kłamca, włamanie ? Skoro tak łatwo ferujesz wyroki, to najwyrażniej masz ku temu wystarczającą wiedzę...

BTW: nie jestem polonistą, natomiast mam szacunek dla języka polskiego i jego reguł.
Marcin
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez behemot » N, 19 gru 2004, 13:34

4719 odpowiedzi...Jaki procent z tego to odpowiedzi na temat ? Mogę uzyskać taką odpowiedź?

Możesz - bardzo blisko 100%. Ty też uzyskałeś odpowiedź na temat, nie potrafisz jej jednak zrozumieć lub przyjąć do wiadomości...
behemot
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez admin » N, 19 gru 2004, 15:34

złodziej, bezprawie, kłamca, włamanie

Mnie się bardziej spodobał rozbujnik :)
BTW: nie jestem polonistą, natomiast mam szacunek dla języka polskiego i jego reguł.

Ja również, chociaż nie za często (z racji technicznego wykształcenia i zawodu) mam okazję coś napisać. Stąd tyle próśb o stosowanie się do reguł pisowni i dbałości o język na tym forum.
admin
Administrator
 
Posty: 21
Dołączył(a): Wt, 1 lut 2011, 00:18

Postprzez Dredd » N, 19 gru 2004, 17:25

Czy jest jakaś kompetentna osoba na tym portalu?


Zdefiniuj pojęcie kompetencji w Twoim rozumieniu bo czuję że tu może leżeć źródło nieporozumień i tego że strzelasz jak kulą w płot ze swoim mocno manifestowanym rozdrażnieniem i rozczarowaniem.
Jeśli chodzi o rzeczowe, pomocne, wyważone i mądre odpowiedzi na różnorodne pytania zadawane na tym forum to - według tak rozumianego przeze mnie pojęcia "kompetencja" - właśnie Marcin jest jednym z najbardziej kompetentnych :)
Dredd
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez Esokal » Pn, 20 gru 2004, 10:20

4719 odpowiedzi...Jaki procent z tego to odpowiedzi na temat ? Mogę uzyskać taką odpowiedź? Pan chyba jest polonistą i pomylił fora...Czy jest jakaś kompetentna osoba na tym portalu?


Z FAQ:
"
Odpowiedź jest całkowicie dobrowolna, a milczenie nie jest uważane za przejaw złej woli. Za skutki wykorzystania informacji zawartych w wypowiedziach ich autorzy nie ponoszą odpowiedzialności.
Na forum jesteśmy dobrymi znajomymi - zwracamy się do siebie po imieniu (nicku). Wypowiadamy się w duchu zrozumienia i życzliwości. Jeżeli już musisz, daj wyraz swoim animozjom w stosunku do innych tylko w prywatnych listach."

A co do całokształtu Twojej wypowiedzi to jest to szczyt bezczelności i szkoda że od poniedziałku muszę takie rzeczy czytać. EOT
Esokal
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00


Powrót do Prawo Pracy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości