POMOCY !!! potrzebuje napisac pismo o odroczenie wyroku a niewiem jak !!!

wykroczenia, naruszenia kodeksu drogowego, mandaty, kara nagany, grzywny, ograniczenia wolności,

POMOCY !!! potrzebuje napisac pismo o odroczenie wyroku a niewiem jak !!!

Postprzez indor » Śr, 29 wrz 2004, 23:55

Potrzebuje napisac pismo o odroczenie wykonania wyroku a niewiem jak...

4 lata temu zostalem skazany na 2 lata pozbawienia wolnosci w zawieszeniu na 5 lat za prube wymuszenia rozbujniczego, poltora roku temu dokonalem kradzieze, gdzie zostalem skazany na rok i 6 miesiecy pozbawienia wolnosci w zawieszeniu na 5 lat.

Odbylo sie posiedzenie w sadzie w grodzisku mazowieckim na ktorym odwieszono mi pierwszy wyrok, zlozylem apelacje do sadu Apelacyjnego w Warszawie na ulicy Chopina 1... mialem posiedzenie w ubiegly piatek (24.IX.2004 r.), postanowienie jest zekomo obligatoryjne gdyz przestempstwa sa "podobne".

Jutro czyli 30.XI.2004 r. mija termin (7 dni) na wsylanie tego pisma.

Potrzebuje pomocy w jego napisani, jakiegos wzoru, adresu na jaki mam to wyslac, i co tam zamiescic w tresci.

Mam prace i umowe na okres 2 lat ktora sie konczy w 2006 r. chodze do szkoly i splacam pieniadze pokrzywdzonemu z mojej drugiej sprawy, mam wydruki z banku (mBank) potwierdzenia przelewow. To jako argumenty na ktorych podstawie chce odroczyc wyrok.

Bede bardzo wdzieczny za uzyskana pomoc.

Moj kontakt:
e-mail: indor@ask-bsi.org
krzysiek.galas@op.pl

GG-1518358
indor
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez Marcin » Cz, 30 wrz 2004, 00:08

niewiem


nie wiem

prube

próbę
wymuszenia rozbujniczego

rozbójniczego

dokonalem kradzieze

kradzieży

zekomo


rzekomo

przestempstwa

przestępstwa

chodze do szkoly


Czy w tej szkole nie uczą języka polskiego ?

A tak poważnie: jeśli w sposób jak wyżej zamierzasz pisać do sądu, to ....
Marcin
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez indor » Cz, 30 wrz 2004, 00:31

dziekuje za nauke jezyka polskiego... pisac niebede ja wlasnie ze wzgledu na moja ortografie a pozatym naprawde mi niedosmiechu teraz... dziekuje bardzo za pomoc
indor
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez Darek » Cz, 30 wrz 2004, 22:12

Powołane przez Ciebie okoliczności są, moim zdaniem, niewystarczające do odroczenia wykonania kary pozbawienia wolności.
Darek
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez indor » Cz, 30 wrz 2004, 23:05

to co ja tam bym musial miec zeby byly wystarczajace do odwolania ???
indor
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez Darek » Pt, 1 paź 2004, 14:41

Wykonywanie kary pozbawienia wolności ma na celu wzbudzanie w skazanym woli współdziałania w kształtowaniu jego społecznie pożądanych postaw, w szczególności poczucia odpowiedzialności oraz potrzeby przestrzegania porządku prawnego i tym samym powstrzymania się od powrotu do przestępstwa (art. 67 § 1 kkw).
to co ja tam bym musial miec zeby byly wystarczajace do odwolania ???

Rozumiem, że chodzi Ci o odroczenie wykonania kary pozbawienia wolności ;)

Wykonanie kary pozbawienia wolności w wypadku choroby psychicznej lub innej ciężkiej choroby uniemożliwiającej wykonywanie tej kary sąd odracza do czasu ustania przeszkody, przy czym za ciężką chorobę uznaje się taki stan skazanego, w którym umieszczenie go w zakładzie karnym może zagrażać życiu lub spowodować dla jego zdrowia poważne niebezpieczeństwo.
Sąd może odroczyć wykonanie kary pozbawienia wolności na okres do 6 miesięcy, jeżeli natychmiastowe wykonanie kary pociągnęłoby dla skazanego lub jego rodziny zbyt ciężkie skutki. Odroczenie może być udzielone kilkakrotnie, jednakże łączny okres odroczenia nie może przekroczyć roku, chyba że chodzi o kobietę ciężarną lub w okresie 3 lat po urodzeniu dziecka i sprawowania nad nim opieki.
Jeżeli odroczenie wykonania kary nie przekraczającej 2 lat pozbawienia wolności trwało przez okres co najmniej jednego roku - sąd może warunkowo zawiesić wykonanie tej kary na zasadach określonych w art. 69-75 Kodeksu karnego.
Art. 150 - 152 kkw
Darek
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez indor » Pt, 1 paź 2004, 23:10

No nademna wlasnie wisi 2 lata...
Dzieki za odpowiedz...
Bede probowal i tak wszystkiehc posobow jakich tylko bede mogl sie chwycic.

A co do zdrowia to stracic je mozna wlasnie tam i to szybko...
Bylem 3 miesiace na sledczym na sluzewcu i widzialem ruzne zeczy... a w polsce niema resocjalizacji oczym dobrze kazdy wie.
indor
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00


Powrót do Prawo Wykroczeń

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości