odpowiedz jesli chcesz

zajęcie nieruchomości, przedawnienie spłaty, licytacje komornicze, sądowe wezwanie do zapłaty, egzekucja komornicza, windykacja należności, BIK, odzyskanie pożyczki.

odpowiedz jesli chcesz

Postprzez barnecek » So, 11 mar 2006, 00:56

Proszę odpowiedzcie jeśli możecie. Dokonywałam przelewów pienięznych na konto komornika i zaznaczałam syg. akt na którą chciałam żeby wpłynęły pieniądze. (poniewaz mam trzy sprawy , a jedna z nich dotyczy tylko spłacenia kosztów egzekucyjnych).Pomimo zaznaczenia sygn akt komornik rozdzielił te pieniądze na jedną sprawę a większość znich przeznaczył na koszty egzekucyjne. Czy mół tak zrobić?Dzisiaj byłam u niego bezpośrednio i uparłam się żeby przyjął pieniądze na kokretną sprawe, którą chciałam juz zakończyć.Udało się., pomimo że nalegał że trzeba to rozłożyć na trzy sprawy. A co z tamtymi pieniędzmi , które nie dotarły tam gdzie chciałam. Czy jest to powód do zaskarżenia czynności komorniczych?Zależało mi na tamtej sprawie bo groziło mi wszczęcie egzekucji z nieruchomości.
Pozdrawiam i dziękuje.
barnecek
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez shuehos » So, 11 mar 2006, 08:15

a jedna z nich dotyczy tylko spłacenia kosztów egzekucyjnych)



A on wtej sprawie coś robił,czy naliczył tylko koszta?
shuehos
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez barnecek » So, 11 mar 2006, 11:18

a jedna z nich dotyczy tylko spłacenia kosztów egzekucyjnych)



A on wtej sprawie coś robił,czy naliczył tylko koszta?
W tej sprawie nic nie zrobił, było to koszta sprrzed trzech lat. Cały dług spłaciłam w banku od ręki i sprawa została umorzona.Jak do nich dotarłam z pismem to bardzo byli poirytowani,że nie wplaciłam u nich pieniędzy łącznie z kosztami egzekucyjnymi. Wtrakcie ostatniej rozmowy ledwie od niego wydusiłam co się stało z reszta kwoty. ( były to niewielkie pieniążki, no ale.... mimo wszystko. Ľby dokładniej przyjrzeć się tej sprawie musze poszukać tych dokumentów.Napewno dłud wpłaciłam do kolńca w banku , tylko nie wiem czy wcześniej nie wplacałam jakiś rat u komornika. Osobiście uważam, że w tej sprawie komornik nie poczynił nic, tylko ograniczył sie na przesłaniu pisma o kwocie zadłużenia, a teraz ma okazje do ściagnięcia przy okazji innych długów tych kosztów.
Dziekuje za zainteresowanie.
barnecek
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez shuehos » So, 11 mar 2006, 20:04

Osobiście uważam, że w tej sprawie komornik nie poczynił nic, tylko ograniczył sie na przesłaniu pisma o kwocie zadłużenia, a teraz ma okazje do ściagnięcia przy okazji innych długów tych kosztów.



Warto by było przeanalizować sprawę i może zachodzi taka sytuacja,że pasożytowi nie należy się nic.
shuehos
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00


Powrót do Windykacja - Komornik

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości