kto ma spłacic pozyczkę?

podatek VAT, PIT, CIT, księgowość i rachunkowość przedsiębiorstw, podatek od spadków i darowizn, podatek od czynności cywilnoprawnych, podatek od nieruchomości, opłaty skarbowe, postępowanie podatkowe, prawo celne, prawo dewizowe

kto ma spłacic pozyczkę?

Postprzez boza » So, 28 lut 2004, 16:01

Dzień dobry


Zostało mi/ według wydziału finansowego - kopii druku pozyczki do dnia dzisiejszego nie otrzymałem/ parę rat do spłacenia pozyczki z funduszu remontowego. W zakładzie juz nie pracuję," ostatni kwit"z wypłaty dostałam bez wpisu z obciążeniem tej pożyczki / wszystkie ostatnie miały ten wpis i kwoty zostały potrącane/ I wg tegoż działu pozostało mi parę złotych do potrącenia : ja nie zobowiązuję się do tej spłaty, mam żyrantów do pozyczki tej, nie mogę jej spłacić z braku funduszy / jesli taka istnieje/ i kto ją będzie spłacał i co później......?
boza
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez Marcin » So, 28 lut 2004, 16:17

Niewiele rozumiem z Twojego opisu, ale... Jeśli pozostała do spłaty pożyczka, to w pierwszej kolejności Ty ją powinnaś spłacić, a jeśli tego nie zrobisz, wierzyciel może zwrócić się do poręczycieli (żyrantów). A oni mogą dochodzić z kolei zwrotu tego, co zapłacili, od Ciebie.
Marcin
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00


Powrót do Prawo Podatkowe i Finansowe

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron