Koncesja na handel mediami w Sp. z o.o.

prawo pomocy publicznej, prawo energetyczne, prawo telekomunikacyjne, prawo obrotu instrumentami finansowymi, nadzór bankowy, zasady podejmowania działalności gospodarczej przez przedsiębiorców zagranicznych, Skarb Państwa oraz jednostki samorządu terytorialnego; nadzór organów państwa nad przedsiębiorcami, komercjalizacja, prywatyzację.

Koncesja na handel mediami w Sp. z o.o.

Postprzez wikki » Cz, 29 gru 2005, 12:28

zastanawiam się czy firma(spółka z o.o.) może mieć koncesję na handel mediami(energia, woda), jeśli tak to jakie wymagania musi spełnić??? czy umowa z zakładem energetycznym wystarcza, a jeśli tak czy zakłady energetyczne mogą podpisywać takie umowy z praktycznie każdą firma???

zawsze wydawało mi się, że taką koncesję otrzymują np. zakłady energetyczne od państwa(jeśli się mylę proszę mnie uświadomić) i że państwo decyduje o tym kto dostaje taka koncesję???

Firma o której mówię dostaje faktury za energie i wodę, a następnie fakturuje swoich najemców za stawki określone w swoim regulaminie. Chcę się upewnić ze ta działalność jest legalna ponieważ podpisuję sie pod tymi fakturami

proszę o pomoc, bo te niejasności nie pozwalają mi spokojnie życ w przeświadczeniu ze krzywdzę(firma) innych ludzi :(
wikki
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Powrót do Prawo Gospodarcze Publiczne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron