Egzekucja komornicza Pomocy, PILNE!

zajęcie nieruchomości, przedawnienie spłaty, licytacje komornicze, sądowe wezwanie do zapłaty, egzekucja komornicza, windykacja należności, BIK, odzyskanie pożyczki.

Egzekucja komornicza Pomocy, PILNE!

Postprzez lukii » Śr, 30 lis 2005, 01:18

Prosze o szybka odpowiedz na podstawie
nakazu zaplaty sadu rejonowego z dnia 14-08-2001" wierzycielem jest Polska telefonia cyfrowa , komornik w dniu dzisejszym tj.29-11-2005 przyslal mi wezwanie do zaplaty na kowote jak dlamnie dosc wysoka 2000 zl mam zaplacic w ciagu 7 dni w inny przypadku zostana naliczone kolejne koszta , pytanie jest nastepujace czy okres 3 lat na przedawnienie tej sprawy juz uplynal ?? jesli tak to co mam zrobic aby nic nie zaplacic ( nie rozmawialem z komornikim nic nie wplacalem ) ? Bede bardzo wdzieczny za spokuj na swieta . Dzieki z gory , pozdrawam lukasz
lukii
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez FloRa » Cz, 1 gru 2005, 22:29

Nie chcę Cię martwić ale skoro jest już wyrok sądu to moim zdaniem już nic nie zrobisz. Okres przedawnienia liczy się od dnia wymagalności czyli terminu płatności. Jednak jeśli w tym okresie czasu powód złoży pozew do sądu to przerywa bieg przedawnienia.
FloRa
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez spider » Cz, 26 sty 2006, 16:46

Jakie są terminy przedawnień?
spider
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez Hudini » Pn, 13 lut 2006, 15:00

Prosze o szybka odpowiedz na podstawie
nakazu zaplaty sadu rejonowego z dnia 14-08-2001" wierzycielem jest Polska telefonia cyfrowa , komornik w dniu dzisejszym tj.29-11-2005 przyslal mi wezwanie do zaplaty na kowote jak dlamnie dosc wysoka 2000 zl mam zaplacic w ciagu 7 dni w inny przypadku zostana naliczone kolejne koszta , pytanie jest nastepujace czy okres 3 lat na przedawnienie tej sprawy juz uplynal ?? jesli tak to co mam zrobic aby nic nie zaplacic ( nie rozmawialem z komornikim nic nie wplacalem ) ? Bede bardzo wdzieczny za spokuj na swieta . Dzieki z gory , pozdrawam lukasz


no to masz niestety w plecy......tytuł wykonawczy z 2001 roku....10 lat mozna egekwować....niestety:(
Hudini
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00


Powrót do Windykacja - Komornik

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości