Dluznik PKO

podatek VAT, PIT, CIT, księgowość i rachunkowość przedsiębiorstw, podatek od spadków i darowizn, podatek od czynności cywilnoprawnych, podatek od nieruchomości, opłaty skarbowe, postępowanie podatkowe, prawo celne, prawo dewizowe

Dluznik PKO

Postprzez xm » Pt, 18 lis 2005, 00:05

Witam :)


Jakis czas temu podpisalem umowe z PKO na kredyt odnawialny... brakowalo kasy na dokonczenie studiow wiec to byla jedyna droga. Mialem wtedy stala prace, pierwszy rok splacalem odsetki nalezycie, niestety po roku stracilem prace.. mam teraz lacznie z niezaplaconymi odsetkami 4,5 tys zl dlugu...

Po roku szukania pracy wreszcie ja dostalem :) powoli odkladam pieniazki aby splacic ten dlug.. i tutaj mam pytanie...

- czy ktos moze mi zajac inne konto na ktore dostaje wyplate?

pozdrawiam
xm
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez Dredd » Pt, 18 lis 2005, 01:21

- czy ktos moze mi zajac inne konto na ktore dostaje wyplate?


Tak, komornik, jeśli bank uruchomi procedurę egzekucyjną (wystawi tzw. Bankowy Tytuł Egzekucyjny, uzyska na nim klauzulę wykonalności od Sądu i będzie wiedział o istnieniu tego innego konta)
Dredd
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez SHUEHOS » So, 19 lis 2005, 21:32

Tak, komornik, jeśli bank uruchomi procedurę egzekucyjną (wystawi tzw. Bankowy Tytuł Egzekucyjny, uzyska na nim klauzulę wykonalności od Sądu i będzie wiedział o istnieniu tego innego konta)

\



Tu nie jest takie pewne czy bank może skorzystać z BTE.

niestety po roku stracilem prace.. mam teraz lacznie z niezaplaconymi odsetkami 4,5 tys zl dlugu...



A kiedy miałeś spłacić ten dług?
SHUEHOS
 

Postprzez xm » N, 20 lis 2005, 10:54

luty 2005... do wrzesnia przysylali mi wyciag z odsetkami... w koncowce wrzesnia dostalem ostatnie pismo ze bank podejmie ostrzejsze kroki..

chcialbym dogadac sie z nimi tak abym mogl splacac po 200- 300 zl miesiecznie...
xm
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez Dredd » N, 20 lis 2005, 11:31

chcialbym dogadac sie z nimi tak abym mogl splacac po 200- 300 zl miesiecznie...


No to gadaj z nimi. Kto wie, może się zgodzą.
Dredd
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez SHUEHOS » N, 20 lis 2005, 15:36

chcialbym dogadac sie z nimi tak abym mogl splacac po 200- 300 zl miesiecznie...



Wyślij pismo,że będziesz płacił 200-300pln miesięcznie i rób to,Twoja incjatywa może być skuteczna.

w koncowce wrzesnia dostalem ostatnie pismo ze bank podejmie ostrzejsze kroki..



Muszą czymś straszyć,ale za bardzo nie brałbym do głowy.


No to gadaj z nimi. Kto wie, może się zgodzą.


Raczej zastosowałbym swoją metodę.
SHUEHOS
 


Powrót do Prawo Podatkowe i Finansowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości