DLACZEGO?!

przestępstwa, przestępstwa skarbowe, przewidziane środki prawne, podejrzany, oskarżony, wyrok, apelacja, recydywa, prokuratura, organy policji, CBŚ, ABW

DLACZEGO?!

Postprzez Nike » Cz, 19 paź 2006, 10:13

Dlaczego nikt nie udzielił mi jeszcze żadnej odpowiedzi na tak ważne dla mnie pytania?

http://mforum.biz/viewthread.php?FID=1&TID=11043
http://mforum.biz/viewthread.php?FID=1&TID=11396

Jaki w ogóle jest sens istnienia takiego forum, mieniącego się prawnym, skoro nie ma możliwości uzyskania profesjonalnej pomocy?!
Nike
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez Nike » Cz, 19 paź 2006, 10:17

Nike
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez loco » Cz, 19 paź 2006, 10:38

Dlaczego nikt nie udzielił mi jeszcze żadnej odpowiedzi na tak ważne dla mnie pytania?

Bo udzielanie odpowiedzi to tylko dobra wola użytkowników. Wymagać możesz tylko tam, gdzie zapłacisz za usługę...
Pzdr.
loco
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez Nike » Cz, 19 paź 2006, 11:46

Każdy, kto tu przychodzi, liczy na tę dobrą wolę, bo chyba dlatego zostało powołane to forum?

A może się mylę i są tu również fachowcy, którzy traktują pracę na forum jako przyjemność w udzielaniu pomocy prawnej?...
Nike
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez loco » Cz, 19 paź 2006, 13:37

Każdy, kto tu przychodzi, liczy na tę dobrą wolę, bo chyba dlatego zostało powołane to forum?

A może się mylę(...)


Co innego liczyć, a co innego domagać się i jeszcze mieć pretensje. Chcesz się domagać - zapłać za poradę prawną w kancelarii.
loco
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez Nike » Cz, 19 paź 2006, 14:12

Co za milusia atmosferka...

Pierwsze z moich pytań zadałam na początku lipca 2006.
Drugie, na początku października.

Na żadne nie otrzymałam odpowiedzi.

Czy mam wysnuć wniosek, że ci którzy dostają je tutaj, płacą za nie autorom forum?...
Nike
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez loco » Cz, 19 paź 2006, 16:37


Czy mam wysnuć wniosek, że ci którzy dostają je tutaj, płacą za nie autorom forum?...


Przykro to pisać, ale strasznie głupi jesteś. Ale da się z tym żyć, prawda...?
loco
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez Dredd » Cz, 19 paź 2006, 16:51

Według mnie doszło tu do nieporozumienia Nike.

To forum nie jest miejscem, w którym ktokolwiek komukolwiek gwarantuje gotowe rozwiązania problemów - ani tym bardziej nikt nie gwarantuje że rozwiązanie będzie profesjonalne.
Proponuję zajrzeć do FAQ forum. Tam jest dość prosto wyjaśnione jaka jest rola i cel tego forum.

Myślę że czytanie FAQ z pewnością pomaga uniknąć takich nieporozumień jak zgłoszone przez Ciebie w tym wątku niepotrzebne pretensje.
Dredd
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez Nike » Cz, 19 paź 2006, 22:09

Przykro to pisać, ale strasznie głupi jesteś. Ale da się z tym żyć, prawda...?


Po pierwsze - piszesz do kobiety! Nawet nie przeczytasz ze zrozumieniem moich tekstów, by je potem skomentować.
Nie chcę od ciebie żadnych rad i bądź łaskaw wyjść z mojego wątku.

Skoro nie doczekałam się pomocy przez ponad 3 miesiące, nie mam nadziei uzyskać jej i teraz.

"Sędzio" Dreddzie, dziękuję za pouczenia. Nie zmniejsza to jednak mojego rozczarowania co do idei tego forum. Na co ono komu, gdy odsyła się ludzi w potrzebie do płatnych kancelarii?...
Nike
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez loco » Cz, 19 paź 2006, 22:37

Po pierwsze - piszesz do kobiety!

Szkoda, że głupiej...
loco
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Następna strona

Powrót do Prawo Karne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość