ZWOLNIENIE Z KOSZTÓW SĄDOWYCH

dział poświęcony stosunkom cywilnoprawnym pomiędzy osobami fizycznymi i osobami prawnymi

ZWOLNIENIE Z KOSZTÓW SĄDOWYCH

Postprzez justynaniemiec91 » So, 31 sie 2013, 13:58

WITAM
Mam pewien problem...
Złożyłam wniosek o zwolnienie z kosztów sadowych wraz z pozwem o rozwód bez orzeczenia o winie.
Wniosek wypełniłam niekompletnie gdyż nie napisałam tam swoich zobowiązań... tylko napisałam ze z powodu umowy na 1/2 etatu 628 złotych nie jestem w stanie ponieśc kosztów sądowych.
Wniosek został rozpatrzony i decyzja sądu jest taka iż ponad kwotę 300złotych sąd zwalnia mnie z opłaty sądowej. Czyli zwolniono mnie częsciowo z kosztów...
Decyzja ta została podjeta na podstawie tego ze umowa na 1/2. Moge złożyc zazalenie do sądu w ciagu 7dmiu dni

Chodzi mi o to , że mam pytanie jak mam to napisać by uzupełnić jakie mam zobowiązania bo mam narożnik umowa jest na męża ale ja wyprowadzając sie zabrałam go ze sobą i wszystkie raty są płacone przezemnie jest to na kwote 183 złote , dodatkowo mam umowę na internet telewizje 80złotych miesiecznie, i oprócz tego rodzicom do których sie wprowadziłam daje na rachunki i czynsz.
Jak ja mam tegraz nappisać do tego odwołanie... Ponieważ sąd przez mój błąd nie napisania o tych zobowiazaniach orzekł czesciowe zwolnienie... wiec jak to teraz sprostować mam:/
Czekam na odpowiedź prosze o pomoc
justynaniemiec91
 
Posty: 1
Dołączył(a): So, 31 sie 2013, 13:49

Re: ZWOLNIENIE Z KOSZTÓW SĄDOWYCH

Postprzez wyssa » Śr, 4 wrz 2013, 11:35

Można zwolnić z kosztów sądowych jeżeli sa ku temu przeciwwskazania tzn. brak dochodu i możliwości zarobku itd.
wyssa
 
Posty: 4
Dołączył(a): Śr, 4 wrz 2013, 11:32


Powrót do Prawo Cywilne

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron