zostałem bezczelnie oszukany-co mam zrobić

świadczenie usług drogą elektroniczną, mp3, aukcje internetowe, e-usługi, podpis elektroniczny.

zostałem bezczelnie oszukany-co mam zrobić

Postprzez invader » Wt, 28 gru 2004, 14:20

Wygrałem aukcje czw 09 gru 2004 19:18:18 i nr aukcji 36168149. w serwisie allegro.pl
Dopiero wczoraj tj. poniedziłek dostałem paczkę. Wcześniej musiałem się o nią prosić kiedy ją dostanę. Dzwonię pod numer telefonu który dostałęm od allegro wraz z danymi sprzedającymi (nr kom) a tam odbiera kobieta i mówi mi że pomyłka-myślałem że szału dostane, wkońcu wyprosiłem się o numer do niego i dzwonie a tam odbiera jego brat i mówi że mieszka obok a on już ten telefon wysłał. Czegoś tu nie rozumiem - robie interes z jednym kolesiem a drugi się za niego tłumaczy - bez sensu. Miała być 2 tyg. przed świętami bo miało to być jako prezent. Paczkę dostałem dzisiaj ale już po świętach, i tu zaczynają się duuuuże schody. Zobaczcie opis aukcji i zobaczycie o co mi chodzi. Telefon motor Harley Davidson - super sprawa :) odbieram paczkę a tu co widze: telefon motor HD ale w takim stanie że się załamałem - rączka od kierownicy ułamana - czego w opisie nie było, telegon HD jest tak brudny i zakurzony i w dodatku porysowany że nawet dla siebie bym tego nie zatrzymał o co dopiero dać komuś na prezent :(
Dzwonie do sprzedającego a on mi mówi że telefon tak jak na zdjęciach, ale nie wspomniał że jest kierownica ułamana i że jest w opłakanym stanie - a on mi znowu że tak jak było w opisie - ewidentnie się wykręca, aż dopiero po kilkunastu minutach rozmowy wkońcu mówi że mam racje i rączki od motoru nie ma - TO MI RĘCE OPADŁY - najpierw się wykręca a później przyznaje mi racje. Mało tego, twierdzi że w opisie nie było że jest nowy, to fakt, ale też nie napisał że jest używany, dopiero teraz jak się przyjrzałem zdjęciu w aukcji to widać cień na ścianie od kierownicy motoru ale jest tylko jeden a gdzie drugi cień od kierownicy - bo kierownica ma 2 rączki
Najlesze jest to że on nie wie co ma teraz zrobić, a ja mu na to że ma oddać kase, ja mu wysyałam telefon w takim stanie jakim go dostałem i jesteśmy kwita, i po długich rozmowach mówi mi że dopiero po 8 stycznia bo teraz nie ma kasy. Dzisiaj mi pisze że niech to allegro rozstrzygnie tą sprawę.

czy można z tym fantem coś zrobić??
invader
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez Esokal » Wt, 28 gru 2004, 16:27

czy można z tym fantem coś zrobić??


Kurz widać, zadrapania również, szczególnie te na błotniku. Co do kierownicy - nie widać.

Wpisz w wyszukiwarkę forumowską wyraz ALLEGRO ,trochę tego już było.
Esokal
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00


Powrót do Prawo dot. Internetu, społeczeństwa informacyjnego, nowych technologii

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron