Zatrzymane prawo jazdy narkotyki. PILNE !!!

wykroczenia, naruszenia kodeksu drogowego, mandaty, kara nagany, grzywny, ograniczenia wolności,

Zatrzymane prawo jazdy narkotyki. PILNE !!!

Postprzez skiberek5 » Śr, 4 kwi 2012, 07:15

Witam. Dnia 28 listopada zostałem zatrzymany do rutynowej kontroli. Zrobiono mi testy na obecnosc narkotyków i prawo jazdy zostało zatrzymane. Później pobrano krew do analizy na ustalenie poszczególnych środków odurzających i ich stężenia. Mineło juz 4 miesiące i wyników wciąż nie ma. Ile czau trwa badanie krwi na zawartość narkotyków i czy 4 miesiące to nie są jakieś kpiny ?? Wydaję mi się, że taki długi czas oczekiwania jest naruszeniem prawa. W tym czasie nawet nie dostałem żadnego pisma od prokuratora i z sądu.
Mam teraz pytanie czy postanowienie (nie chodzi mi tu o zatrzymanie prawo jazdy w trakcie kontroli przez policjanta za pomocą pokwitowania) o zatrzymaniu prawo jazdy może podjąć policjant czy tylko prokurator, albo sąd?
Jeżeli takie postanowienie zostało wydane czy powinno mi zostać przesłane ?
Jeżeli (nie pamiętam na 100%) podczas przesłuchania policjant (nie wiem czy może sam podjąć decyzje o wydaniu takiego postanowienia) podjąłby decyzję o postanowieniu zatrzymania prawo jazdy to powinien dostać kopię takiego postanowienia ??
Jaki maksymalny czas jest na wydanie takiego postanowienia ??
Proszę o odpowiedź, bo jest to dla mnie bardzo ważna sprawa. PZDR
skiberek5
 
Posty: 5
Dołączył(a): Pt, 30 mar 2012, 11:00

Powrót do Prawo Wykroczeń

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości