zasiedzenie nieruchomości

hipoteka, spółdzielnie mieszkaniowe, lokale komunalne, lokatorzy, właściciele, wynajem nieruchomości, zakup nieruchomości, zameldowanie, użytkowanie wieczyste, czynsz, księgi wieczyste, zasiedzenie, działki budowlane a grunty rolne.

zasiedzenie nieruchomości

Postprzez EwaR » Pt, 23 lis 2007, 23:01

Mieszkam w poniemieckim domu, który jest własnością mojego zmarłego ojca i matki. Mam 2 rodzeństwa (z tego małżeństwa).Ojciec mój zostawił nas, rozwiódł się z mamą i założył nową rodzinę ( 3 kolejnych dzieci). Przestał się z nami zupełnie kontaktować. Zginął w wypadku samochodowym 40 lat temu. Mama moja zmarła 8 lat temu. Żadne z nich nie pozostawiło testamentu. Czy mogę wystąpić o zasiedzenie po zmarłym dawno ojcu? W domu po rodzicach mieszkam od 50 lat, od 35 mieszkałam tylko z mamą i moją rodziną tj(córką i mężem- mąż zmarł niedawno). Czy będąc jednym ze spadkobierców mogę wystąpić o zasiedzenie? Płaciłam podatki, robiłam remonty itp.
Proszę o pomoc
ewa
EwaR
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez kier_as » Wt, 27 lis 2007, 17:59

Moim zdaniem nie mozesz. jedna ze wspolwlascicielek zamieszkiwala tam jeszcze 8 lat temu. Ale moze sie myle.
kier_as
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00


Powrót do Prawo Budowlane i Nieruchomości

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości