zamiana mieszkania

Postępowanie przed organami administracyjnymi m.in. nabywanie obywatelstwa, dowód osobisty, paszport, prawo jazdy, zmiana nazwiska, meldunek, pozwolenie na broń, skarga do sądu administracyjnego, decyzje administracyjne, a także prawo o ruchu drogowym, ochrona środowiska.

zamiana mieszkania

Postprzez krysma07677 » Śr, 7 gru 2011, 07:45

Mam pytanie,chciałbym się zamienić (mieszkanie komunalne druga osoba też ma komunalne) i chodzi o to że jestem w związku małżeńskim ale żona jest w Anglii i nie mam z nią kontaktu i nie jest zameldowana u mnie w mieszkaniu i nigdy nie była bo to mieszkanie po mamie. W zamianie mieszkań Urzędu Miasta mówią że musi być też żona ale tłumacze im że nie wiem gdzie zamieszkuje i nie mam kontaktu z nią. Czy mogę napisać oświadczenie że zamieszkuje za granicą i że wiem że ma prawa do tego lokalu??? Wtedy chyba nie będę musiał z nią być pomóżcie i nie mówcie o rozwodzie bo będzie to trwało latami a ja natychmiast muszę się zamienić bo mam zadłużenie!!!! Pomocy i z góry dziękuję!
krysma07677
 
Posty: 1
Dołączył(a): Śr, 7 gru 2011, 07:44

Powrót do Prawo Administracyjne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość