wysokość alimentów

rozwód, separacja, podział majątku, renta rodzinna, ustalenie ojcostwa, opieka, kuratela

wysokość alimentów

Postprzez cezary63 » Cz, 12 sie 2004, 13:34

Witam !
Otóż mam problem , ktory nie daje mi spokoju!.Otóż moja kochająca żona oznajmiła mi że ma dość życia ze mną i żąda pieniedzy na alimenty na naszą córeczkę(mamy troje dzieci ! lecz tylko ta jest niepełnoletnia i ma 9 latek!)hm... po 23 latach małżeństwa ma dość mnie! Ok! jestem zgodnym człowiekiem wiec mówię OK! ale istnieje małe ale!!!Ja jestem za granicą od 2000roku i pracuję na czarno ale mimo to wysyłałem pieniażki co miesiąc i to przez te lata nigdy nie zaniedbałem naszej rodziny!!!Mam na to dokumenty a poza tym to moja żona pobierała zawsze kasę w Euro i na to też mam dowody!W między czasie wydałem sporo kasy na remont mieszkania w którym to mieszka moja kochająca żona no i moja córcia.Oczywiście kasa była tą zarobiona ciężka pracą po godzinach ! czyli lewizna w 100% tzw.moje lewe oszczędności.Teraz moja kochająca żona oznajmiła mi że ma mnie dość ! i chce być wolna ,i żąda odemnie alimentów na mojego aniołka.Ja mówie wprost ,dla Córki tak ale na twoje szaleństwa !!! - NIE!!!.I tu tkwi problem!!!
Ja w Polsce nie pracuję i widnieję jako berobotny,bez prawa itd.Przykro mi pisać ale Polska to kraj oszustw i oszustów itd,ale wierzę że istnieje jakieś prawo!?Hm?Zobaczymy,bez urazy do prawników !!Mam kilku przyjaciół prawników i prokuratorów , więc nie chcę ich obrazić!!!Sedno mojego pytania jest następujące - ile mam dać na utrzymanie mojego aniołka ale nie po to by moja dawna miłość dalej szalała w rozrzutności.Mam tego dość!.Nadmieniam iż już założyłem konto na systematyczne oszczędzanie dla mojej córci ale to oczywiście po to by zapewnić córce start w lepsze życie w przyszłości,jako dodatek!Bo tak powinno być!Na Waszym forum są pytania i odpowiedzi ale są takie bez życia (zimne i bezpłciowe)Proszę o odpowidź na moje pytania! .Co do mojej sytuacji finansowej ogólnej w Polsce to mam troche nieruchomości, ale bez dochodów !Proszę o pomoc ! bo mam zamiar dawac alimenty , ale tylko w takiej ilości co przyznaje polskie prawo!!!
Z poważaniem
cezary63
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez Marcin » Cz, 12 sie 2004, 15:00

bo mam zamiar dawac alimenty , ale tylko w takiej ilości co przyznaje polskie prawo!!!


Polskie prawo żadnej konkretnej ilości nie przyznaje ;). Skorzystaj z wyszukiwarki - nie potrafię już zliczyć wątków dotyczących alimentów.
Marcin
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00


Powrót do Prawo Rodzinne i Opiekuńcze

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron