wypadek w pracy odszkodowanie

umowy o pracę, obowiązki pracownika i pracodawcy, czas pracy, urlop płatny i bezpłatny, urlop macierzyński i wychowawczy, związki zawodowe, zwolnienia grupowe, BHP, wynagrodzenia za pracę, zatrudnianie młodocianych.

wypadek w pracy odszkodowanie

Postprzez justyna_31@onet.pl » N, 25 gru 2011, 08:30

14.10.2010miałam wypadek w pracy w ktorym miałam pekniete spojenie łonowe. wypadek został uznany z winy zakładu pracy. po pół roku sie okazało że mam uszkodzony nerw łokciowy tylko tego nie mam udokumentowanego że to po wypadku tydzien temu dostałam wymówienie chciałabym uzyskać odszkodowanie czy mam jakieś szanse?
justyna_31@onet.pl
 
Posty: 1
Dołączył(a): N, 25 gru 2011, 08:22

Re: wypadek w pracy odszkodowanie

Postprzez swallow » Cz, 19 sty 2012, 10:17

wiem, że w przypadku wypadku samochodwego, gdy sprawca otrzymał wyrok karny to roszczenia z umowy ubezpieczenia przedawniają się po 20 latach a gdy tylko mandat to po trzech latach. na pewno można gdzies znaleźć w sieci informację o tym, kiedy to się przedawnia. powinna też pani pójść do lekarza, żeby napisał pani orzeczenie o uszkodzeniu nerwu łokciowego. w internecie jest bardzo dużo firm, które zajmują się takimi sprawami, może się pani zwrócić do nich o pomoc.
swallow
 
Posty: 7
Dołączył(a): Cz, 19 sty 2012, 10:04


Powrót do Prawo Pracy

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości