Wymeldowanie z domu bez mojej wiedzy- czy moge byc bezdomna bez mojej zgody?

rozwód, separacja, podział majątku, renta rodzinna, ustalenie ojcostwa, opieka, kuratela

Postprzez Dredd » Wt, 9 wrz 2008, 12:30

Pinkiboy, na tej zasadzie to można jeszcze te wszystkie osoby trzecie np. do więzień powsadzać. ;P
Nie każdego i nie zawsze, ale można ;)

:D
Dredd
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Wymeldowanie

Postprzez marius7 » Śr, 17 wrz 2008, 12:44

Chyba można.Osobiście mnie to spotkało i do tego byłem głównym najemcą mieszkania.O tym,że jestem bezdomny dowiedziałem się przy wymianie dowodu osobistego.Nawet nikt mnie nie poinformował.
W tej sytuacji nie mam prawa np.do paszportu itd.
Pozdrawiam...
marius7
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

wymeldowanie

Postprzez niucha0077 » So, 20 wrz 2008, 12:09

A jednak, zostalam wymeldowana. dzwonilam do urzedu i wyobrazcie sobie ze mila pani (mieszkam w malym miasteczku, kazdy kazdego zna), ale pani jest za granica i nie przebywa w domu, to pani matka miala prawo to zrobic. to chyba jest pani tam zameldowana, szkoda ze ci ludzie sa tak glupi, i nawet nie wiedza ze trzeba miec paszport danego panstwa zeby w nim sie na stale zameldowac...!!!! no ale mi powiedziala ze paszport jest wazny, bo na nim nie ma adresu, a dowod rowniez jest waynz nadal nie wiem jak bedzie przy wzmianie
niucha0077
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

wymeldowanie

Postprzez Darek » So, 20 wrz 2008, 17:15

Przy wymianie dowodu osobistego w rubryce "adres zameldowania" wpiszą "-".
Darek
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

wymeldowanie

Postprzez pinkiboy » N, 21 wrz 2008, 13:05

Pinkiboy, na tej zasadzie to można jeszcze te wszystkie osoby trzecie np. do więzień powsadzać. ;P
Nie każdego i nie zawsze, ale można ;)

:D


Czasami mozna wszadzic do wiezienia równiez osobe niewinna, niestety, ale oczywiscie nie o tym mowa.

Po prostu zwykle należy spojrzec na sprawe ciut szerzej, a nie wysztkie normy wynikaja w prost z konkretnych przepisów Ustaw, a z całości prawa. Mniejsza.
Jeśłi jest na tym forum praktykujący prawnik, nie amator, pewnie zgodzi sie ze mną.

Pozdrawiam
pinkiboy
 
Posty: 3
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00
Lokalizacja: Polska

Poprzednia strona

Powrót do Prawo Rodzinne i Opiekuńcze

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron