Wniosek o UGODOWY podział majątku

rozwód, separacja, podział majątku, renta rodzinna, ustalenie ojcostwa, opieka, kuratela

Wniosek o UGODOWY podział majątku

Postprzez PATRYCJA62 » Pn, 13 paź 2003, 10:21

Ja ciągle o tym samym ,
mój tata dostał /tym razem/ wezwanie do ugodowego podziału majątku ,nie wiem ,jak to się fachowo nazywa.
Nie wie jak postąpić , godzi się na ugodę ,ale nie taką jaką przedstawia żona - ma swoje rozwiązanie.
Nie wie czy napisać odpowiedz i opisać ,że godzi się na ugodę ,ale ma swoją wersję.

Chodzi o to ,żeby nie zarzucono póżniej,że ojciec na nic się nie godzi ,bo żona dąży do tego ,żeby zrobić z niego jakąś niekomunikatywną osobę ,która na nic się nie godzi.

Czy oprócz odpowiedzi na żony wniosek ,napisać również osobny wniosek o podział ugodowy ?????
PATRYCJA62
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez Marcin » Pn, 13 paź 2003, 14:42

mój tata dostał /tym razem/ wezwanie do ugodowego podziału majątku ,nie wiem ,jak to się fachowo nazywa.
Nie wie jak postąpić , godzi się na ugodę ,ale nie taką jaką przedstawia żona - ma swoje rozwiązanie.
Nie wie czy napisać odpowiedz i opisać ,że godzi się na ugodę ,ale ma swoją wersję.


Tak, może napisać, albo przedstawić swoje propozycje na posiedzeniu sądu.

Chodzi o to ,żeby nie zarzucono póżniej,że ojciec na nic się nie godzi ,bo żona dąży do tego ,żeby zrobić z niego jakąś niekomunikatywną osobę ,która na nic się nie godzi.


Nie ma obowiązku przyjmowania warunków ugody proponowanych przez drugą stronę, natomiast postawa konstruktywna jest niewątpliwie wskazana ;).

Czy oprócz odpowiedzi na żony wniosek ,napisać również osobny wniosek o podział ugodowy ?????


Myślę, że nie ma takiej potrzeby.
Marcin
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00


Powrót do Prawo Rodzinne i Opiekuńcze

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron