Wezwanie do zapłaty

dział poświęcony stosunkom cywilnoprawnym pomiędzy osobami fizycznymi i osobami prawnymi

Wezwanie do zapłaty

Postprzez robert5 » Cz, 20 lip 2006, 19:03

Witam serdecznie,
prosilbym o pomoc w takiej sprawie:
Zaczolem studia zaoczne w pazdzierniku 2005 zaplacilem za pierwszy semestr 1850zl, ostatni raz bylem na uczelni na poczatku stycznia, pozegnalem sie z kolegami z roku i juz wiecej tam nie poszedlem. W marcu przyszlo zawiadomienie o wszczeciu postepowania majacego na celu skreslenie mnie z listy studentow, wydalo mi sie to normalne, trzy tygodnie pozniej przyszla decyzja o skresleniu z listy studentow z powodu nie wniesienia oplat i braku postepow w nauce, wszystko fajnie ladnie tak jak powinno byc, a tu wczoraj przychodzi WEZWANIE DO ZAPŁATY zaleglej czesci oplat za studia wraz z odsetkami!!! 1150zl!!! Przerwalem te studia w duzej mierze przez problemy finansowe a tu jeszcze czyms takim mnie zaskoczyli. Co mam z tym zrobic?? Nie mam zamiaru tego placic, placilem dotad dokad uczeszczalem a nawet miesiac wiecej. W jaki sposob sie do tego zabrac?? dzwonic? jechac tam? pisac jakies pismo do dziekana czy co? Prosze Was o jakies porady.
Z gory dziekuje,
pozdrawiam robert
robert5
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez Dredd » Pt, 21 lip 2006, 00:55

Zajrzeć do regulaminu studiów, ewentualnie umowy z uczelnią jeżeli takową podpisywałeś.
Dredd
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

wezwanie do zapłaty

Postprzez Cyrkonia » Pt, 21 lip 2006, 11:16

Też uważam, że w Regulaminie czy innym uczelnianym dokumencie powinno być czy była to opłata za semestr czy I rata za rok.
Cyrkonia
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00


Powrót do Prawo Cywilne

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron