Umowa wiążąca ?

dział poświęcony stosunkom cywilnoprawnym pomiędzy osobami fizycznymi i osobami prawnymi

Umowa wiążąca ?

Postprzez Goofy » Pn, 3 sty 2005, 13:05

Witam wszystkich.
Mam taki problem: Podpisałem umowę na świadczenie usług teleinformatycznych (dostęp do Internetu drogą radiową), umowa jest prosta 3 paragrafy ( i 4 mówiący o tym, że resztę regulują przepisy kc). Pierwsze 2 paragrafy mówią kim są strony itp. oraz o tym, że abonament trzeba płacić … no i ten trzeci, o który mam pytanie: „Przerwa w dostawie usługi może trwać do 24 godzin na miesiąc z powodów technicznych …”. I tu mam problem ponieważ prawie zawsze (każdego miesiąca) taka przerwa trwa nawet do 100 godzin, czy w związku z tym mogę w jakiś sposób odstąpić od zapłacenia abonamentu za dany miesiąc z powodu niewykonania usługi ? Jak do tej pory sprawa wygląda tak, że idąc płacić trwa „wymiana zdań”, że zapłacę mniej o tyle i tyle. Ale aby ich zmobilizować do poprawy jakości usługi wystarczyłby jeden miesiąc bez abonamentu od użytkowników. Proszę o pomoc jak rozwiązać ten problem i ewentualnie odpowiednie paragrafy itp.
Goofy
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Powrót do Prawo Cywilne

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron