umowa kupna sprzedazy ALLEGRO

świadczenie usług drogą elektroniczną, mp3, aukcje internetowe, e-usługi, podpis elektroniczny.

umowa kupna sprzedazy ALLEGRO

Postprzez world » Pn, 8 paź 2007, 16:09

Jako osoba prywatna sprzedalam na allegro kurtke. Kupujacy chce zwrotu pieniedzy poniewaz kurtka jest za mala. Nie jestem sklepem internetowym, nie prowadze tez dzialalnosci. Kupujacy zarzucil mi ze produkt jest niezgodny z opisem, tymczasem w 100 % towar opisany byl taki jaki otrzymal kupujacy, tylko poprostu rekawy okazaly sie za krotkie, wspomne tutaj ze w opisie aukcji byly podane wszystkei dokladne wymiary kurtki.
Kupujacy straszy mnie policja. Jak wyglada sprawa prawna czy jestem zobowiazana to zwrotu towaru jesli kupila ja osoba prywatna a ja nei jestem przedsiebiorstwem ale rowniez osoba prywatna?czy jestem prawnie zobowiazana do przyjecia zwotu czy zatem jest to prawomocny zakup nie podlegajacy zwrotowi?towar byl opisany, bez waz, zgodnie z opisem otrzymala produkt ktory sie nie spodobal a zarzuca ze byl niezgodny z opisem.Bardzo prosze o odpowiedz.
world
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez artix » Pn, 8 paź 2007, 18:04

moze Ci nakukac, a zglaszajac na policje tylko sie osmieszy. Jezeli jestes pewna ze produkt byl zgodny z opisem to niestety nic Ci nie moze zrobic. Jedynie postraszyc.
artix
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez kier_as » Pn, 8 paź 2007, 19:41

moze Ci nakukac, a zglaszajac na policje tylko sie osmieszy. Jezeli jestes pewna ze produkt byl zgodny z opisem to niestety nic Ci nie moze zrobic. Jedynie postraszyc.

Nie zgodze sie tylko ze niestety, gdyz moim zdaniem jak najbardziej stety:)
kier_as
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00


Powrót do Prawo dot. Internetu, społeczeństwa informacyjnego, nowych technologii

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron