• Porady prawne
Euro-tax.pl

Ubezpieczalnia Alli

polisy na życie, OC, AC, ubezpieczenia indywidualne, ubezpieczenia nieruchomości, majątku

Ubezpieczalnia Alli

Postprzez thc » Cz, 15 lis 2012, 07:33

Witam Wszystkich,
sprawa moja polega na tym:
prowadziłem komis samochodowy w latach 2010 - 2011. Kupowałem i sprzedawałem wiele aut. Problem powstał, gdy całkiem niedawno (około 1-2 miesiące temu) odezwała się do mnie ubezpieczalnia Allianz, właściwie nie odezwała się do mnie osobiście, lecz komornik usiał na moje prywatne (bo miałem też konta firmowe) konto bankowe. Wcześniej nie dostawałem ŻADNYCH upomnień listownych, ani telefonicznych o konieczności wpłaty gdziekolwiek, jakichkolwiek pieniędzy. Ubezpieczalni po roku przypomniało się o wpłacie odnowienia ubezpieczenia w kwocie 1800 zł, podczas gdy ja w posiadaniu auta byłem niespełna miesiąc.. Co mogę zrobić w takiej sytuacji, aby nie płacić ubezpieczalni pieniędzy które naliczyła bezpodstawnie (bo przecież ja autem nie jeździłem wcale) ? Proszę o pomoc
thc
 
Posty: 1
Dołączył(a): Cz, 15 lis 2012, 07:31

Re: Ubezpieczalnia Alli

Postprzez Patrykinvictus » Śr, 19 kwi 2017, 13:37

Witam serdecznie.

Pomogę odzyskać opłaty likwidacyjne naliczane przez firmy ubezpieczeniowe oraz banki.

Z racji moich kontaktów zawodowych współpracuję z doradcami finansowymi oraz kancelarią prawną dzięki którym skutecznie odzyskuję opłaty likwidacyjne z produktów: Aegon, Axa, Skandia, Generali, Nordea, Open Life, TU Europa, Allianz, Getin Bank. Przyjmuję również sprawy przeciwko innym firmom. Pomagam w prowadzeniu postępowania przed sądowego oraz sądowego od początku do końca.
W sprawie pytań proszę o kotnakt:
Patryk.stawczyk@kancelariainvictus.pl lub Tel. 530841668
Patrykinvictus
 
Posty: 5
Dołączył(a): Śr, 19 kwi 2017, 13:29


Powrót do Ubezpieczenia Indywidualne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron