Temat: dział spadku a nieprawna budowla.

testament, spadek, dziedziczenie, wydziedziczenie, zachowek, podział spadku, odpowiedzialność za długi zmarłego

Temat: dział spadku a nieprawna budowla.

Postprzez oczko » N, 2 paź 2016, 16:54

Po rodzicach otrzymaliśmy dom z gruntem w równych częściach (jako dzieci).Dom zamieszkuje siostra. je j zięć postawił na naszym gruncie nieruchomość(bez naszej zgody(-to napisałam bo chcę przedstawić to jako argument w sprawie o dział spadku ,której jestem wnioskodawcą.Chcemy ( reszta rodzeństwa)wystąpić z wnioskiem ,żę my spłącimy siostrę. a ona ma wyprowadzić się z nieruchomości, Czy takie rozwiązanie jest możliwe? Ona przedstawiła propozycję w Sądzie ,żę ona nas ewentualnie spłaci ale to obiecywała juz przez 20 lat.

Jeszcze jedno pytanie: czy za bezumowne korzystanie z mojej części nieruchomości mogę wezwać do zapłaty siostrę i jej zięcia wraz z córką?
oczko
 
Posty: 1
Dołączył(a): N, 2 paź 2016, 16:50

Re: Temat: dział spadku a nieprawna budowla.

Postprzez gonlim » Wt, 25 lip 2017, 14:10

W takiej sytuacji tylko i wyłącznie do porządnego prawnika i to głównie do spadkowego. Jednym z lepszych prawników w Warszawie, który mnie nie zawiódł i którego mogę polecić to [url=http://kancelaria-kopko.pl/]kancelaria adwokacka warszawa[/url]
gonlim
 
Posty: 3
Dołączył(a): Wt, 25 lip 2017, 13:46


Powrót do Prawo Spadkowe

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron