Spółdzielcze prawo lokatorskie

hipoteka, spółdzielnie mieszkaniowe, lokale komunalne, lokatorzy, właściciele, wynajem nieruchomości, zakup nieruchomości, zameldowanie, użytkowanie wieczyste, czynsz, księgi wieczyste, zasiedzenie, działki budowlane a grunty rolne.

Spółdzielcze prawo lokatorskie

Postprzez daga » Wt, 27 lis 2012, 12:30

Witam! Mam pytanie dotyczące bardzo delikatnego problemu.
Moja rodzina ( ja, mąż - syn głównego najemcy, i nasze dziecko) mieszkamy wspólnie z teściową w mieszkaniu spółdzielczym. Teściowa jest głównym najemcą i członkiem spółdzielni.Wszyscy jesteśmy zameldowani na stałe w tym mieszkaniu. Problem polega na tym, iż teściowa jest alkoholiczką, jest uciążliwa ( krzyki, pijaństwo, zanieczyszczanie mieszkania swoimi odchodami ) zastrasza nas - mówi że nas wyrzuci pomimo, że od ponad 5 lat my płacimy wszystkie opłaty.Stosuje przemoc psychiczną. Czasami wyjeżdża do swojej córki, ale gdy wraca do domu terror zaczyna się od początku. Nadmienię iż właśnie 5 lat temu teściowa zadłużyła mieszkanie a my wprowadzając się spłaciliśmy dług. Teściowej groziła eksmisja. Rozmawialiśmy z teściową czy przepisze prawo do mieszkania na syna, ale się nie zgodziła pomimo , że nie stać jej na opłaty. Chciałam zapytać czy jest jakaś możliwość uzyskania prawa do tego lokalu.
daga
 
Posty: 1
Dołączył(a): Wt, 27 lis 2012, 12:10

Powrót do Prawo Budowlane i Nieruchomości

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość