Znalezione wyniki: 111

Powrót do zaawansowanego wyszukiwania

Re: Zatrzymane prawo jazdy

Bo trzeba przede wszystkim umieć jeździć i to zgodnie z przepisami. Dla mnie nauka jazdy gdów jest naprawdę czymś istotnym, chce czuć się pewnie na drodze. Dlatego chce jak najlepiej zdać egzaminy, a nie na oklepanego. Znalazłam dobrą szkółkę, która na pewno dobrze mnie przygotuje co mnie cieszy.
przez kinia89
Pt, 7 sty 2022, 20:39
 
Dział: Prawo Administracyjne
Wątek: Zatrzymane prawo jazdy
Odpowiedzi: 3
Wyświetlone: 1818

Re: prywatna pożyczka pieniędzy

Ja teraz planuję się zgłosić do firmy Fair Finance24, która ma ciekawe oferty dla przedsiębiorców. A przyda mi się teraz do mojej firmy wsparcie, ponieważ mam kilka rzeczy do popłacenia i jeszcze jedną nawet inwestycję na głowie. Także fajnie, że na nich trafiłam.
przez kinia89
Pt, 7 sty 2022, 19:18
 
Dział: Prawo Cywilne
Wątek: prywatna pożyczka pieniędzy
Odpowiedzi: 7
Wyświetlone: 2658

Re: Bezpieczny samochód

Wiecie, jak poszukujecie coś komfortowego, bezpiecznego i przestrzennego, to może warto postawić na wypożyczalnia aut Warszawa Global Elite Car . Tam na pewno dobierzecie do siebie odpowiedni pojazd, który spełni wasze oczekiwania na tak długo jak tylko chcecie.
przez kinia89
Śr, 5 sty 2022, 20:53
 
Dział: Prawo Pracy
Wątek: Bezpieczny samochód
Odpowiedzi: 8
Wyświetlone: 351

Re: poszukuję prawnika

Taka jest prawda, że gdzie by się nie oglądnąć, to ta umowa jest potrzebna. Chociażby ile wkoło dokumentów jest do stworzenia itd. A każdy regulamin, umowa, czy inne rzeczy muszą być racjonalnie napisane. Dlatego warto zgłosić się do prawnika, który wie przykładowo jak napisać coś takiego jak umowa ...
przez kinia89
Śr, 5 sty 2022, 17:20
 
Dział: Prawo Cywilne
Wątek: poszukuję prawnika
Odpowiedzi: 2
Wyświetlone: 676

Artykuły przemysłowe.

Hejka, czy ktoś z was ma doświadczenie z automatyką przemysłową? Pytam, ponieważ potrzebowałabym kilka artykułów, takich jak elektrozawór odcinający i zastanawiam się gdzie najlepiej go kupić? Może u firmy https://desto.pl/produkt/zawory-odcinajace-strefowe-klimakonwektorow/ , bo generalnie widziała...
przez kinia89
Śr, 29 gru 2021, 15:34
 
Dział: Prawo Pracy
Wątek: Artykuły przemysłowe.
Odpowiedzi: 0
Wyświetlone: 24

Re: reklamacja zakupinego towaru na allegro

Dobrze wiedzieć... Jedno jest pewne, że najważniejsze jest to, aby robić zakupy w sprawdzonych miejscach. Zobaczcie sobie tutaj https://hael.pl - jakie świetne obuwie możecie znaleźć. Tam znajdziecie coś, co efektywnie dopełni waszą każdą stylizację. Każdy znajdzie tam coś fajnego dla siebie.
przez kinia89
Śr, 29 gru 2021, 15:01
 
Dział: Prawa Konsumenta
Wątek: reklamacja zakupinego towaru na allegro
Odpowiedzi: 2
Wyświetlone: 1290

Re: Łazienka

Skoro jesteście na etapie zakupu wyposażenia do swojej łazienki, to możecie też odwiedzić i poczytać artykuł http://www.novasystems.com.pl/jakich-elementow-nie-nalezy-lekcewazyc-wybierajac-markowa-kabine-prysznicowa-podpowiadamy/ . Tam dowiecie się wszystkiego o markowych kabinach prysznicowych - to...
przez kinia89
Pn, 20 gru 2021, 20:24
 
Dział: Prawo Rolne
Wątek: Łazienka
Odpowiedzi: 4
Wyświetlone: 178

Re: umowa przedwstępna sprzedazy mieszkania

Przydatne informacje. Ale ogólnie to chyba lepiej postawić przykładowo na biuro nieruchomości koszalin https://chmielewski-nieruchomosci.pl - jak chodzi o sprzedaż mieszkania? Czy lepiej samodzielnie sprzedać mieszkanie? Ale jak się do tego zabrać? Bo ja przykładowo jestem całkiem zielona w tym zakr...
przez kinia89
Pn, 20 gru 2021, 18:57
 
Dział: Prawo Budowlane i Nieruchomości
Wątek: umowa przedwstępna sprzedazy mieszkania
Odpowiedzi: 2
Wyświetlone: 895

Re: kupno/sprzedaż mieszkania a remont

Myślę, że o remoncie warto pomyśleć, jak planujecie sprzedać mieszkanie, a chcecie też podnieść jego wartość. Zresztą tutaj https://www.deconova.pl/remont-mieszkania-na-sprzedaz/ macie nawet więcej informacji w tym zakresie możecie się z nimi zapoznać.
przez kinia89
Wt, 14 gru 2021, 11:05
 
Dział: Prawo Budowlane i Nieruchomości
Wątek: kupno/sprzedaż mieszkania a remont
Odpowiedzi: 9
Wyświetlone: 1512

Re: Kurs Prawa Jazdy. Potrzeba Pilna Pomoc.

Na pewno warto takie rzeczy wiedzieć... Ogólnie to najlepiej byłoby wybierać sprawdzone ośrodki szkoleniowe, aby nie mieć problemów. Ja przykładowo teraz chce wykonać sobie prawo jazdy a2 kraków w OES Edukacja , bo jest to bardzo dobra szkoła, która jakiś czas już działa na rynku.
przez kinia89
Cz, 9 gru 2021, 10:49
 
Dział: Prawa Konsumenta
Wątek: Kurs Prawa Jazdy. Potrzeba Pilna Pomoc.
Odpowiedzi: 2
Wyświetlone: 1532
Następna strona

Powrót do zaawansowanego wyszukiwania

cron