• Porady prawne
Euro-tax.pl

Znalezione wyniki: 62

Powrót do zaawansowanego wyszukiwania

Re: Dobra reklama dla firmy

Ja myślę, że mam coś ciekawego, ale jeśli nie, to mnie po prostu poprawcie. Chodzi o coś naprawdę super, czyli o reklamowe słodycze. Firmy takie jak https://artigraf.pl/oferta/slodycze-reklamowe mają zawsze dobre i świeże smakołyki, które na przykład na festyny świąteczne super się nadają. Co Wy o t...
przez felly
N, 20 gru 2020, 10:50
 
Dział: Prawo Cywilne
Wątek: Dobra reklama dla firmy
Odpowiedzi: 8
Wyświetlone: 757

Re: Meble ogrodowe i tarasowe

O, ja będę o tym myśleć, bo na razie interesuje mnie budowa tarasu drewnianego na bloczkach betonowych , a potem dopiero będę szukała wyposażenia. Mam nadzieję, że coś uda mi się dorwać, bo ja sama po prostu nie mam w tym kontekście pomysłu. Ale od czego ma się budowlańców, prawda? Mam nadzieję, że ...
przez felly
N, 29 lis 2020, 11:36
 
Dział: Prawo Cywilne
Wątek: Meble ogrodowe i tarasowe
Odpowiedzi: 5
Wyświetlone: 518

Re: edukacja prawna

W sumie mam nadzieję, że uda mi się namówić któreś z dzieci, żeby poszły na prawo, ale jeśli tak się nie uda, to nie będę narzekać. Najważniejsze, żeby one były szczęśliwe, nic innego mnie nie interesuje. Dlatego sprawdzam tu https://www.nowaera.pl/strona-glowna/reforma-oswiaty-pod-lupa/oferta-do-kl...
przez felly
So, 28 lis 2020, 18:28
 
Dział: Uczelnie
Wątek: edukacja prawna
Odpowiedzi: 5
Wyświetlone: 2532

Re: rozpadek małżeństwa i wina

Z tą winą to trzeba naprawdę uważać, bo niestety, ale czasem to prawnicy mogą nas w nią wpędzić, mimo że tak naprawdę nie jesteśmy nawet w 1% winni. Dlatego uważam, że warto tutaj kancelaria-kopko.pl zapytać o pomoc. Ta kancelaria ma spore doświadczenie i radzi sobie nawet w trudnych sprawach.
przez felly
Pn, 23 lis 2020, 13:18
 
Dział: Prawo Cywilne
Wątek: rozpadek małżeństwa i wina
Odpowiedzi: 6
Wyświetlone: 2697

Re: Jakie lampy na taras

Właśnie też nie mam kompleksowego pomysłu na to wszystko. Niby tutaj https://www.interblue.pl/blog/oswietlenie-ogrodowe/ mam wybrane jakieś tam lampy , ale prawda jest taka, że znam się na tym bardzo słabo i nie wiem, co wybrać, a czego nie. Dlatego muszę przemyśleć jeszcze zakup.
przez felly
Śr, 28 paź 2020, 14:06
 
Dział: Ogłoszenia
Wątek: Jakie lampy na taras
Odpowiedzi: 2
Wyświetlone: 667

Re: Jakie lampy na taras

Właśnie też nie mam kompleksowego pomysłu na to wszystko. Niby tutaj https://moodo.pl/product-pol-14025-Koszula-bawelniana-z-krotkim-rekawem.html mam wybrane jakieś tam lampy , ale prawda jest taka, że znam się na tym bardzo słabo i nie wiem, co wybrać, a czego nie. Dlatego muszę przemyśleć jeszcze ...
przez felly
Śr, 28 paź 2020, 14:04
 
Dział: Ogłoszenia
Wątek: Jakie lampy na taras
Odpowiedzi: 2
Wyświetlone: 667

Re: Szkoła

O szkołach się w kółko mówi w kontekście ucznia, a czy myśleliście o tym, przez co przechodzą nauczyciele w takich miejscach? Może też muszą się uczyć? Takie https://pccpoland.pl/dla-kogo/szkoly szkolenia robić? Albo osoby z kuratorium? Oni też nie mają łatwo, pamiętajcie o tym.
przez felly
Pn, 26 paź 2020, 19:38
 
Dział: Prawo Cywilne
Wątek: Szkoła
Odpowiedzi: 2
Wyświetlone: 1690

Re: Bezpieczny samochód

Bezpieczny samochód, to zadbany samochód, zgodzicie się? Chodzi mi o to, że można w nim na przykład auto detailing http://detailkingkrakowpoludnie.pl/ zrobić i będzie ładnie wyglądał. Ale również dzięki częstym przeglądom będziemy mieli pewność co do jego stanu technicznego.
przez felly
N, 25 paź 2020, 09:57
 
Dział: Prawo Pracy
Wątek: Bezpieczny samochód
Odpowiedzi: 4
Wyświetlone: 194

Re: Zdrowa dieta

Jakoś tak źle podchodzę do tej diety, ale myślę, że jedzenie można zawsze poprawić. Przecież są takie https://krukam.pl/Nowosc-snewproducts-p ... products=y sklepy, gdzie króluje zdrowa żywność, prawda? I to właśnie o tym ja chcę powiedzieć. Dla mnie to są najlepsze opcje.
przez felly
Cz, 22 paź 2020, 18:56
 
Dział: Prawo Cywilne
Wątek: Zdrowa dieta
Odpowiedzi: 4
Wyświetlone: 157

Re: spółka cywilna

Bez względu na to, jakie biznesy prowadzimy, na pewno będziemy musieli budować naszą przyszłość i nasze korelacje z klientami. A nie ma na to lepszej opcji, niż Sellizer https://www.sellizer.pl/ . To narzędzie ładnie wspiera biznes oraz sprzedaż.
przez felly
Śr, 21 paź 2020, 20:32
 
Dział: Prawo Gospodarcze i Handlowe
Wątek: spółka cywilna
Odpowiedzi: 5
Wyświetlone: 990
Następna strona

Powrót do zaawansowanego wyszukiwania

cron