Znalezione wyniki: 54

Powrót do zaawansowanego wyszukiwania

Re: Zdrowa dieta

Jakoś tak źle podchodzę do tej diety, ale myślę, że jedzenie można zawsze poprawić. Przecież są takie https://krukam.pl/Nowosc-snewproducts-p ... products=y sklepy, gdzie króluje zdrowa żywność, prawda? I to właśnie o tym ja chcę powiedzieć. Dla mnie to są najlepsze opcje.
przez felly
Cz, 22 paź 2020, 18:56
 
Dział: Prawo Cywilne
Wątek: Zdrowa dieta
Odpowiedzi: 3
Wyświetlone: 46

Re: spółka cywilna

Bez względu na to, jakie biznesy prowadzimy, na pewno będziemy musieli budować naszą przyszłość i nasze korelacje z klientami. A nie ma na to lepszej opcji, niż Sellizer https://www.sellizer.pl/ . To narzędzie ładnie wspiera biznes oraz sprzedaż.
przez felly
Śr, 21 paź 2020, 20:32
 
Dział: Prawo Gospodarcze i Handlowe
Wątek: spółka cywilna
Odpowiedzi: 5
Wyświetlone: 905

Re: Czy fryzura może być utworem ?

No przyznam się, że nie spotkałam się z takim terminem, ba, nawet z takim pytaniem i mnie to nieźle zaciekawiło. Ja to w sumie jestem w ogóle zdziwiona. O takie https://hairstyler.pl/blog kosmetyki i porady to wiem, że się pytało, ale o sprawy prawne związane z fryzurą to nigdy... Szok ;) .
przez felly
Śr, 21 paź 2020, 19:02
 
Dział: Prawo Autorskie i Własności Przemysłowej
Wątek: Czy fryzura może być utworem ?
Odpowiedzi: 2
Wyświetlone: 843

Re: Przewoźnik nie wywiązał się z umowy na transport osób

Chyba o tym kiedyś czytałam, ale na innym forum. Myślę, że warto się na takie sytuacje zabezpieczyć, choć wiem, że to wcale nie jest takie proste. Planując ślub w plenerze możemy na przykład przygotować coś, miejsce, gdzie goście się schowają, ale myśląc o przewozie, nic nie zrobimy, jeśli się ktoś ...
przez felly
Śr, 21 paź 2020, 15:20
 
Dział: Prawo Cywilne
Wątek: Przewoźnik nie wywiązał się z umowy na transport osób
Odpowiedzi: 2
Wyświetlone: 636

Re: Elementy hydrauliczne

No ja nie wiem co może być tymi elementami hydraulicznymi, ale na pewno warto w tej kwestii co nieco się dowiedzieć. Co to jest falownik ? Ja to na przykład sprawdzam i mam nadzieję, że moja wiedza będzie kompletna. Bo kolega znajomego powiedział, że dla lepszego wykorzystania wody z hydroforu powin...
przez felly
Śr, 21 paź 2020, 14:49
 
Dział: Ogłoszenia
Wątek: Elementy hydrauliczne
Odpowiedzi: 2
Wyświetlone: 392

Re: Reklama w sklepie

Ja to tak widzę, że powinieneś połączyć taką reklamę z dobrym SEO. Bez tego może być trudno Ci się wybić. A może już prowadzisz takie działania i chcesz się dowiedzieć, czy są one dobrze prowadzone? Firma https://feb.net.pl/audyt-seo może Ci w tym pomóc. Mają stosowne pomysły i wykonają audyt seo.
przez felly
Wt, 20 paź 2020, 18:35
 
Dział: Prawo Gospodarcze i Handlowe
Wątek: Reklama w sklepie
Odpowiedzi: 1
Wyświetlone: 30

Re: Modne ubrania

Ja Wam powiem, że w Moodo są naprawdę ładne i nietuzinkowe ubrania. Przede wszystkim to takie https://moodo.pl/product-pol-15898-Koro ... luzka.html bluzki mi się podobają. Od zawsze miałam słabość do koronek, a co dopiero dalej. Dlatego cieszę się, że na nie postawiłam właśnie.
przez felly
Wt, 20 paź 2020, 18:02
 
Dział: Prawo Cywilne
Wątek: Modne ubrania
Odpowiedzi: 1
Wyświetlone: 199

Re: Krzesła do salonu

Ja to się będę dopiero dowiadywać, jak co wygląda, bo prawda jest taka, że mam na oku cegła na ścianę i nie wiem, jak to będzie się prezentowało z płytkami, jakie mam w kuchni. A do tego jeszcze krzesła, stół... To wszystko trzeba jakoś dopasować. I nie wiem, czy nam się uda. Zobaczymy. Ale jak Wam ...
przez felly
Pt, 16 paź 2020, 15:42
 
Dział: Ogłoszenia
Wątek: Krzesła do salonu
Odpowiedzi: 3
Wyświetlone: 645

Re: Temperatura mieszkania a czynsz

A ja nie wiem, jak to działa. Będę w sumie myślała raczej o standardowych rozwiązaniach w swoim domu, tak by frezowanie kominów mogło w razie co rozwiązać problemy z brakiem ciepła. Jak ja widzę tę całą elektronikę, to w zupełności odechciewa mi się coś robić. To wcale nie jest dobre dla nas.
przez felly
Pt, 16 paź 2020, 15:29
 
Dział: Prawo Budowlane i Nieruchomości
Wątek: Temperatura mieszkania a czynsz
Odpowiedzi: 4
Wyświetlone: 1570

Re: Zdrowa dieta

Dieta ma nieodwołalnie wpływ na nasze samopoczucie, dlatego też nie dziwię się, że takie https://dlapacjenta.pl/strony/strefa_marek.html punkty sprzedają żywność medycznego przeznaczenia. Dzięki temu będziemy w stanie na przykład nakarmić osobę chorą na raka.
przez felly
Śr, 14 paź 2020, 17:45
 
Dział: Prawo Cywilne
Wątek: Zdrowa dieta
Odpowiedzi: 2
Wyświetlone: 161
Następna strona

Powrót do zaawansowanego wyszukiwania

cron