• Porady prawne
Euro-tax.pl

Rodzinna Firma

rejestrowanie i prowadzenie działalności gospodarczej, spółka cywilna, jawna, partnerska, komandytowa, z o.o., akcyjna, przekształcanie, podział, łączenie spółek, czynności handlowe, prawo papierów wartościowych, uczestnictwo w obrocie gospodarczym, podmioty obrotu gospodarczego, spółdzielnie, fundacje i stowarzyszenia, umowy handlowe, umowa sprzedaży konsumenckiej, umowa komisu, umowy factoringu

Rodzinna Firma

Postprzez Jacob » N, 19 cze 2005, 11:41

Witam,
Mam takie pytanko mój tata prowadzi firme jednoosobową konkretnie sprzedaje róznego rodzaju ważywa który sam wcześniej kupił na targowiskach. Moje pytanie jest takie czy ja jako osoba która ma 16 lat moge stać na innym stoisku i sprzedawac na jego stanowisku a jakby przyszla kontrol z urzedu pracy czy z urzędu skarbowego zawołałbym tate i nie byloby problemu? Bo chcialbym dorobić troche pomagając tacie a ostatnio otworzyly sie 2 staoiska "rodzinne" tylko ze osoby mialy po 18 lat i przyszla kontrol i maja miec kary a mi coś grozi taka kontrol??
Dziękuje i Pozdrawiam
Jacob
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Re: Rodzinna Firma

Postprzez kinia89 » Śr, 18 maja 2022, 21:22

To teraz trzeba byłoby się zastanowić nad różnymi usprawnianiami do firmy. A z tego co przykładowo ja zauważyłam, to sporo osób docenia takie programy, jak comarch optima https://zetorzeszow.pl/promocja_comarch_erp/ . Dzięki niemu można efektywniej podejmować różne działania, można lepiej zarządzać informacjami, obsługiwać faktury. Także warto byłoby u siebie coś takiego wdrążyć.
kinia89
 
Posty: 194
Dołączył(a): Śr, 9 paź 2019, 11:04

Re: Rodzinna Firma

Postprzez gusikowski.earnest » Śr, 14 gru 2022, 13:22

Moja rodzina również ma swoją firmę.
gusikowski.earnest
 
Posty: 5
Dołączył(a): Śr, 14 gru 2022, 13:10
Lokalizacja: Warszawa


Powrót do Prawo Gospodarcze i Handlowe

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron