Pytanie - szkoła językowa

dział poświęcony stosunkom cywilnoprawnym pomiędzy osobami fizycznymi i osobami prawnymi

Pytanie - szkoła językowa

Postprzez zenek » Pn, 29 lis 2004, 21:05

Cześć
Jestem tu nowy i mom takie pytanie
We wrześniu zapisałem się do szkoły językowej podpisałem umowę wpłaciłem 150 zł i po 4 zajęciach przestałem chodzić stwierdzając że to lipa i strata czasu i pieniędzy. Przestałem i tyle sprawa odnowiła się dzisiał bo wydzwaniają do mnie że zalegam im z opłatami i musze wpłacić im 300zł za zajęcia na które nie chodziłem (jest lista obecności) powołując się na paragraf z umowy który mówi że ta musi zostać rozwiązana na piśmie i jeśli tego nie zrobiłem to musze płacić.
Czy jest jakiś sposób żeby nie ponosić tych kosztów przecież te 150 które im wpłaciłem to i tak o wiele za dużo jak na te 4 lekcje na których byłem.
Dzięki za wszelką pomoc
Pozdrawiam
Zenek
zenek
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez Marcin » Wt, 30 lis 2004, 10:25

Nie znając umowy, niewiele da się powiedzieć. Może zamiast spierać się co do sposobu rozwiązania umowy przedstawić konkretne, merytoryczne zarzuty wobec sposobu prowadzenia zajęć ?
Marcin
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez zenek » Wt, 30 lis 2004, 13:57

cześć
Spróbuje zeskanować tą umowę. Co do rozmów to wczoraj moja rozmowa trwaa prawie 40 min i nie byla to jakaś awantura tylko spokojna rozmowa i przedstawianie swojego punktu widzenia na tą sprawę, zakończyo się to tym że każdy ze stron obstaje przy swoim.

Pozdrawiam
zenek
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Re: Pytanie - szkoła językowa

Postprzez kinia89 » Wt, 20 lut 2024, 21:03

Na pewno fajnie byłoby dostać się do wymarzonej szkoły, ale liczą się wyniki testów końcowych, świadectwo - także trzeba się starać. A czy może wiecie - jaki jest czas trwania egzaminu ósmoklasisty ? Bo tak się składa, że niedługo syn przystępuje do tego egzaminu i sama chcę wiedzieć - co i jak?
kinia89
 
Posty: 195
Dołączył(a): Śr, 9 paź 2019, 11:04


Powrót do Prawo Cywilne

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron