przestepstwo internetowe!

świadczenie usług drogą elektroniczną, mp3, aukcje internetowe, e-usługi, podpis elektroniczny.

przestepstwo internetowe!

Postprzez skakanka20 » So, 23 lut 2008, 21:12

pare dni temu wstawiono moja fotke-podano link do mojego konta na
naszej.klasie.pl(skopiowana z innego forum,bez mojej zgody)bardzo
mnie to zdenerwowalo,gdyz nie zycze sobie aby ktokolwiek "kradl"moje
fotki!znam tylko adres ip i host tejze osobki,na moje nieszczecie
osoba ta mieszka w Ameryce a ja w Polsce,co moge zrobic po lini prawa
z tym?czy rzeczywiscie takie osoby zostaja bezkarne
bardzo licze na Wasza pomoc!
(aha,osoba ta na forum kobiecym o urodzie zapytala sie niby w moim imieniu co mozna we mnie z urody zmienic?)
jak narazie to skasowano zdjecie z tego forum a ja skasowalam zdjecia z nasza klasa.pl....
dziekuje...........................................

osoba ta zostawila slad po sobie w postaci emaila i nicka,napisala do mnie jedna osoba(z tego forum)ze osoba ta notorycznie wdaje sie w kłótnie,byla nawet posadzonao dyskryminacje(osoba ta napisala opinie na temat ludzi o odmiennym kolorze skory),obraza,sieje zamęt,moze gdyby to zebrać do kupy (to sprawe ze zdjeciem i to obrazanie)da sie to podciagnac pod cokolwiek?wybaczcie ale zupelnie nie znam sie na prawie,moze sie wtedy wystraszy i przestanie!czy wogole da sie
skakanka20
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez Darek » Wt, 26 lut 2008, 15:58

Generalnie wszystko zależy od tego ile polskich złociszy chcesz wydać aby dosięgnąć sprawcę tego niecnego czynu ;)
Darek
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00


Powrót do Prawo dot. Internetu, społeczeństwa informacyjnego, nowych technologii

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron