Problem z dostawca internetowym!!!!!!!!

świadczenie usług drogą elektroniczną, mp3, aukcje internetowe, e-usługi, podpis elektroniczny.

Problem z dostawca internetowym!!!!!!!!

Postprzez freaza » Śr, 16 mar 2005, 22:22

WItam!!
Mam problem z dostawca internetowym.
Sprawa wyglada tak pewien czas temu założylem łacze internetowe z pewnej firmy.
W sierpniu 2004 łacze przestalo spełniac moje oczekiwania wiec zadzwonilem do tej firmy i poinformowałem ich o checi rezygnacji.
Łącze dzialalo dalej.
W listopadzie załozylem inne łącze z innej firmy i uzywam go do dzisiaj.
W lutym 2005 zadzwoniła pani z pierwszej firrmy z żadaniem zaplaty za okres od sierpnia 2004 do lutego 2005. Wchwili obecnej mam juz pisemne wezwanie do zapłaty wraz z grożbą ewentualnego skierowania sprawy do sądu.
Błędem moim bylo to iż nie zwrócilem sie do nich w sprawie rezygnacji w formie pisemnej mimo ze na umowie nie ma wzmianki o pisemnej formie wypowiedzenia.
W umowie nie ma tez mowy o czasie na jaki okres zawarta została umowa (nie ma czasu ani nieokreślonego ani okreslonego)
Dodam także iż firma nie ma zezwolenia ze spółdzielni na której mieszkam na działanie na jej terenie.
Moje pytanie jest więc następujące: Czy mam jakieś szanse na wygranie sprawy sądowej czy lepiej zapłacić? Jakie podanie mozna wystosowac w ramach odpowiedzi na wezwanie sądowe?
Dziekuje!!!!
freaza
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez Marcin » Śr, 16 mar 2005, 23:05

Bez znajomości treści umowy i ew. ogólnych warunków, które mogą jej towarzyszyć, nic się nie da powiedzieć.
Marcin
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00


Powrót do Prawo dot. Internetu, społeczeństwa informacyjnego, nowych technologii

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron