PRAWO JAZDY-prosze o pomoc

wykroczenia, naruszenia kodeksu drogowego, mandaty, kara nagany, grzywny, ograniczenia wolności,

PRAWO JAZDY-prosze o pomoc

Postprzez slash » So, 14 paź 2006, 21:40

witam
mam problem nastepujacy:
zostalo mi odebrane prawko rok temu(za jazde po spozyciu) nastepnie mialem zglosic sie na badania lekarskie w terminie 30 dni, zglosilem sie dopiero po tym terminie. prawko mam odebrac 17 pazdziernika b.r. ale dostane go na 5 lat i znow badania. a prawko mialem bezterminowe. jka to wytlumaczyc? jakie sa mozliwosci aby sprawe oddac do sadu? bo jezeli cos jest bezterminowe to nie mozna tego cofnac-tak mi sie wydaje.
prosze o pomoc
zbyszek
slash
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez Dredd » N, 15 paź 2006, 16:28

Czy lekarz orzekł że możesz prowadzić pojazdy bezterminowo, czy też może to on wskazał w orzeczeniu lekarskim ów termin 5-letni?
Dredd
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez slash » Wt, 17 paź 2006, 19:12

komisj stwierdzila ze na 5 lat. ale pytanie brzmi nadal jezeli cos jest bezterminowe.....?
slash
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez loco » Wt, 17 paź 2006, 20:34

komisj stwierdzila ze na 5 lat. ale pytanie brzmi nadal jezeli cos jest bezterminowe.....?


...to może się zmienić na terminowe :-)
loco
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez Dredd » Wt, 17 paź 2006, 21:14

Wszystko wskazuje więc na to, że Twój stan zdrowia się zmienił i dlatego prawo jazdy stało się terminowe.
Zasady przyznawania uprawnień do prowadzenia pojazdów mechanicznych reguluje ustawa Prawo o ruchu drogowym z 20 czerwca 1997 r. i tam proponuję na początek zajrzeć.

Tu możesz tę ustawę znaleźć:
http://isip.sejm.gov.pl/prawo/index.html
Dredd
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00


Powrót do Prawo Wykroczeń

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron