prawo a pokrewieństwo w pracy

umowy o pracę, obowiązki pracownika i pracodawcy, czas pracy, urlop płatny i bezpłatny, urlop macierzyński i wychowawczy, związki zawodowe, zwolnienia grupowe, BHP, wynagrodzenia za pracę, zatrudnianie młodocianych.

prawo a pokrewieństwo w pracy

Postprzez Meg » Wt, 21 maja 2013, 12:43

dzień dobry mam pytanie czy w Spółce Akcyjnej sprawa pokrewieństwa też obowiązuje a mianowicie chodzi o bezpośrednie podleganie dyrektor spraw produkcji (żona) a majster bezpośredni przełożony produkcji (mąż) czy takie pokrewieństwo jest dopuszczalne na tak wysokim szczeblu tym bardziej że jest wykorzystywane przez osobę na niższym szczeblu wiem że kiedyś taka sytuacja była niedopuszczalna ale nie wiem czy coś w prawie pracy się ostatnio nie zmieniło będę wdzięczna za prawną podpowiedz i co można z tym zrobić :?: Dziękuję .
Meg
 
Posty: 1
Dołączył(a): Wt, 21 maja 2013, 11:59

Re: prawo a pokrewieństwo w pracy

Postprzez kamelka » Śr, 12 cze 2013, 15:06

kamelka
 
Posty: 2
Dołączył(a): Śr, 12 cze 2013, 15:05

Re: prawo a pokrewieństwo w pracy

Postprzez mwoleyko » Pt, 20 lis 2015, 13:16

Z tego co wiem to tak, wszystko jest dozwolone.
mwoleyko
 
Posty: 5
Dołączył(a): Pt, 20 lis 2015, 13:10
Lokalizacja: Łódź

Re: prawo a pokrewieństwo w pracy

Postprzez kinia89 » Cz, 16 sty 2020, 14:40

Niestety nie znam się na takich kwestiach, ale wiem do kogo możesz się zgłosić. A mianowicie do kancelarii adwokackiej http://www.privatelawyers.pl . To specjaliści z różnych dziedzin prawa. Świadczą oni kompleksowe usługi również dla firm, pomagając rozwiać wszelkie wątpliwości.
kinia89
 
Posty: 194
Dołączył(a): Śr, 9 paź 2019, 11:04


Powrót do Prawo Pracy

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości

cron