pozwany nie stawia się na rozprawie o podwyższenie alimentów

rozwód, separacja, podział majątku, renta rodzinna, ustalenie ojcostwa, opieka, kuratela

Postprzez kevin » Wt, 11 kwi 2006, 21:52

sędzia w każdej sprawie winien dążyć do załatwienia sprawy na pierwszym posiedzeniu, jeżeli nie wpłynie to ujemnie na wynik sprawy.
kevin
 

Postprzez amidala » Cz, 13 kwi 2006, 15:01

Witam ponownie,
Dzis odbyla sie rozprawa o te alimenty (niedoszlo do porozumienia) i pozawny zlozyl oswiadczenie o dochodach jednakze ja wiem iz on oprocz rzeczonych dochodów prowadzi prywatna dzialalnosc gospodarcza na swoją konkubine... jak moge to udowodnić przed sądem? I jaka jest średnia kwota przyznawana na nastoletnie dziecko, ktore sie uczy?
amidala
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez kevin » Cz, 13 kwi 2006, 23:06

średnia kwota??? Co?
Alimenty to łożenie na utrzymanie dziecka.
Więc, jedno dziecko może potrzebować 200 zł, inne 34.000,00 zł - to zależy od jego wymagań.
No ale jak ktoś chce zarobić na alimentach :P
kevin
 

Postprzez amidala » Pt, 14 kwi 2006, 18:55

haha zarobić.... nie tak powaznie to chodzi o to, ze niewiem na jaką ugode(w sensie kwote) sie zwykle przystaje.... bo niewydaje mi sie zeby ojciec zgodził się na kwote o jaka go pozwałam... a pytałam o przecietne zdrowe nastoletnie dziecko uczeszczajace do szloly sredniej? I jeszcze raz spytam o to jak można udowodnić przed sądem że pozwany prowadzi firme na konkubine ic zerpie z tego dochody...?
amidala
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Poprzednia strona

Powrót do Prawo Rodzinne i Opiekuńcze

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron