praca przy komputerze

umowy o pracę, obowiązki pracownika i pracodawcy, czas pracy, urlop płatny i bezpłatny, urlop macierzyński i wychowawczy, związki zawodowe, zwolnienia grupowe, BHP, wynagrodzenia za pracę, zatrudnianie młodocianych.

praca przy komputerze

Postprzez Marcin » Cz, 8 wrz 2005, 10:54

Czy oprócz rozporządzenia RM z dnia 1 grudnia 1998 r. w sprawie bezpieczeństwa i higieny pracy na stanowiskach wyposażonych w monitory ekranowe (DzU. Nr 148, poz. 973) oraz załącznika do rozporządzenia RM z dnia 10 września 1996 r. w sprawie wykazu prac szczególnie uciążliwych lub
szkodliwych dla zdrowia kobiet (Dz.U. Nr 114, poz. 545 - ograniczenie pracy przed monitorem do 4 godzin dla kobiet w ciąży) znacie jeszcze jakieś powszechnie obowiązujące przepisy limitujące czas pracy przy komputerze ?
Marcin
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Re: praca przy komputerze

Postprzez gerardo41 » Cz, 29 lip 2021, 22:54

Niestety nie znam. To prawo jest przez pracodawców w ogóle przestrzegane?
gerardo41
 
Posty: 4
Dołączył(a): Cz, 29 lip 2021, 22:50
Lokalizacja: Kraków

Re: praca przy komputerze

Postprzez assa » Wt, 19 paź 2021, 13:05

Nie znam się na tym, ale są przepisy ogólnodostępne, dlatego wydaje mi się, że warto o tym pomyśleć. A skoro mowa o pracy, to wiadomo, że dziś o wiele łatwiej znaleźć pracę, niż dawniej. Nawet bez uprawnień czy doświadczenia coś nam się uda zrobić. Nawet tu https://portal.forumpraca.pl/praca-w-po ... iadczenia/ o takiej pracy przeczytacie.
assa
 
Posty: 90
Dołączył(a): Cz, 27 cze 2019, 11:12

Re: praca przy komputerze

Postprzez kinia89 » Wt, 16 lis 2021, 20:57

Jest wiele opcji pracy - wszystko zależy od waszych oczekiwań itd. Ja teraz działam, jako konssultantka avon i jestem zadowolona. Chociaż przyznam się, że dotychczas byłam sceptycznie nastawiona do takiej pracy. Ale teraz wiem, jakie niesie ze sobą korzyści i nie żałuję, że dołączyłam do ich klubu. Tym bardziej, że żadne inwestycje mnie nie czekały.
kinia89
 
Posty: 194
Dołączył(a): Śr, 9 paź 2019, 11:04

Re: praca przy komputerze

Postprzez mollie94 » Wt, 9 maja 2023, 15:26

Jeśli szukacie pracy to przeczytajcie również ten ciekawy wpis - https://wirtualnygarwolin.pl/rozmaitosc ... m-poziomie Coraz więcej osób przekonuje się do przeprowadzki na prowincję. Głównym argumentem, który skłania osoby aktywne zawodowo do tak drastycznej zmiany, jest przede wszystkim chęć prowadzenia spokojniejszego i mniej stresującego trybu życia.
mollie94
 
Posty: 4
Dołączył(a): Wt, 9 maja 2023, 15:24
Lokalizacja: Warszawa

Re: praca przy komputerze

Postprzez karto » Pt, 27 paź 2023, 08:25

A może jednak taki kierunek - https://www.zawodelektryk.pl/kurs-elektryka-online/ ?
I to już zawód, który przez wiele lat powinien przynosić profity.
Jak duże? To zależy od wielu czynników, natomiast wszystko da się zrobić.
Na pewno to rodzi pewne perspektywy ;-)
karto
 
Posty: 27
Dołączył(a): Wt, 5 wrz 2023, 08:30


Powrót do Prawo Pracy

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron